Party stan na zahradě umožní uspořádání soukromé akce za každého počasí

Jakmile to počasí a situace v zemi umožní, mnozí z vás jistě plánují využít volný čas k pobytu na čerstvém vzduchu na své zahradě. Ta zároveň může posloužit k různým setkáním s přáteli. Abyste si pak takovéto akce mohli náležitě vychutnat, je dobré mít na zahradě nějaký přístřešek. A nemusí jít o stálou stavbu, pomůže třeba jednoduchý party stan.

Možnosti využití party stanů

Zahradní party stan je skvělým řešením, jestliže venku na zahradě chcete udělat oslavu narozenin či jmenin, ale také obyčejné setkání s větším množstvím přátel, obchodními kolegy a partnery, širším příbuzenstvem apod.

Party stan stojí maximálně pár tisíc korun, takže se rozhodně nejedná o žádnou velkou investici. Klasické modely sestávají z kovové konstrukce a plachty, která tvoří stěny a střechu. Obyčejný zahradní party stan lze použít třeba i jako reklamní stánek, potažmo prodejní stánek, účastníte-li se nějaké veřejné akce, trhů atd.

Party stan není složité vybudovat, zvládne to i méně šikovný jedinec

Party stan lze snadno a rychle postavit. Stavba zabere maximálně pár desítek minut, stačí k tomu dva až tři lidi. Stejně jednoduché je i složení a uskladnění, rozebraný stan se dá uložit do komory, garáže a dalších volných prostor v domě.

Party stan je vhodný zejména z toho důvodu, že vás a vaše hosty, které na party přivítáte, bude chránit před větrem a případným deštěm. K tomu je samozřejmě nutné, aby byl dostatečně kvalitní. Plátěné zastřešení musí mít nepromokavou strukturu, konstrukce by pak měla být natolik odolná, aby vydržela nápory větru a další nešvary počasí. Moderní party stany však s tímto již automaticky počítají.

Party stan lze mít na zahradě dlouhodobě. Můžete jej využít k posezení, nahradí tak běžnou terasu, potažmo altán. Před příchodem zimního období, kdy už venku panují horší podmínky, jej jednoduše složíte, znovu ho pak postavíte až s příchodem jara. Při dobré péči dokážou moderní party stany posloužit mnoho let bez viditelnějšího opotřebení.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist