Péče o vlasy: Po létě nutnost!

Péče o vlasy: Po létě nutnost!
Ohodnoťte článek!


Léto dalo vašim vlasům zabrat? Jsou unavené, bez lesku, konečky jsou roztřepené a suché? Nebojte se, nejste v tom sama. Léto je pro každou hřívu zátěžovým obdobím a napáchané škody lze snadno odčinit.

SOS péče: Dočasné řešení

Po letní zátěži dopřejte svým vlasům menší lázně. Potřete je regenerační kůrou, zabalte do ručníku a nechte je znovu získat ztracenou sílu. Pokud jsou vaše konečky roztřepené, neváhejte je zastřihnout. Pokud si konečny chcete zastřihávat sama, rozhodně si pořiďte kadeřnické nůžky, se kterými docílíte profesionálního efektu. A po této kůře nechte své vlasy několik dní odpočinout. Nezatěžujte je zbytečnými přípravky a nechte je dýchat.

Pravidelná péče: Recept na bezchybnou a zdravou kštici

Osvojte si pár praktických triků profesionálních kadeřníků a vaše vlasy budou zdravé, silné a lesklé.

Tip: Vše, co vaše vlasy mohou potřebovat, seženete na vlasy-kosmetika.cz! Profesionální kadeřnické vybavení i kosmetiku zde pořídíte za super ceny!

–          Pravidelně svou hřívu kartáčujte. Nehledejte výmluvy, a i když se vám vůbec (ale vůbec!) nebude chtít, pečlivě vlasy rozčešte. Vaše vlasy se vám odvděčí leskem a hebkostí.

Tip: Pokud se vaše vlasy často zacuchávají, pořiďte si kartáč s rovnými štětinkami. Profesionální kartáče a další vybavení pořídíte na vlasy-kosmetika.cz.

–          Dopřejte konečkům pořádnou péči. Alespoň jednou týdně konečky vlasů zabalte do regenerační kůry a pravidelně je konečky zastřihávejte – vlasy pak budou silnější a zdravější.

–          Nemyjte si vlasy příliš často. Každodenní šamponování není vůbec nutné. Naopak. Příliš časté mytí vlasů způsobuje vysušení pokožky hlavy.

Tip: Máte často pocit mastných vlasů? Zkuste suchý šampon ve spreji!  Okamžitě zbaví vlasy mastnoty a dodá jim nečekaný objem.

–          Nezapomínejte na kondicionér. Zvláště pyšné majitelky dlouhých vlasů by na něj měly pamatovat. Usnadní si tak rozčesávání a dodají jim nutné živiny.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist