Pedikúra a manikúra s profesionální výbavou

Pedikúra a manikúra s profesionální výbavou
Ohodnoťte článek!

Zajímáte se o kvalitní péči o ruce a nohy? Potom Vám představujeme společnost Odel Laboratories, s.r.o. Nabízíme Vám kompletní sortiment výrobků, a to pro profesionální salón i na domácí použití. Co u nás konkrétně naleznete?

vybavení pedikúry

Vybavení pro profesionální péči v salónech…

Vybavení salónu pro pedikúru a manikúru musí být rozhodně na vysoké úrovni, a to jak pro pohodlí zákaznic a zákazníků, tak pro vytvoření co nejvhodnějších pracovních podmínek pro zaměstnance. To přitom začíná už u oděvů, proto bychom Vám rádi doporučili elegantní pracovní oblečení Vena. Přesto je v prvé řadě nutné pamatovat na náležité vybavení.

Aktuálně si lze v této oblasti pořídit skutečně moderní výrobky, které Vám nejen usnadní práci, ale zároveň zaručují perfektní výsledky. Taková přístrojová pedikúra je ideálním řešením při zarůstání nehtů a nepochybně se osvědčí i nehtové špony Combiped, Podofix a 3TO. Nabízíme Vám přitom nejen tyto spolehlivé výrobky, ale také školení, jež se jich týká. Přečtěte si tedy více informací o nehtových šponách a rozhodněte se.

0333-verpackung… i kvalitní výrobky pro domácí použití

Odel Laboratories, s.r.o., Vám navíc nabízí i brusky a nástroje pro domácí pedikúru. Doporučit Vám kupříkladu můžeme vysoce kvalitní elektrické brusky pro pedikúru, manikúru Bausch, s nimiž snadno a spolehlivě vyzrajete na obroušení tvrdé kůže na patách, kolem prstů a na zkracování nehtů. Hodit by se Vám ovšem jistě mohly také nůžky a kleště na nehty, případně rozličné přípravky a krémy, např. protiplísňový zásyp Chytrá houba nebo různé regenerační krémy (např. Yards).

Pokud jsme Vás zaujali, navštivte nás na webu Profi-pedikura.cz, kde naleznete všechny potřebné informace, stejně jako pestrý sortiment všech výše zmíněných i mnoha dalších produktů.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist