Peníze na nákupy ve výprodejích můžete mít na svém účtu ještě dnes

Peníze na nákupy ve výprodejích můžete mít na svém účtu ještě dnes
5 (100%) 1 vote

Díky rychlé půjčce můžete v lednových výprodejích koupit více zboží, aniž byste museli čekat do výplaty. U společnosti Kouzelná půjčka získáte, i jako nový klient, až 10 000 Kč, které můžete mít na svém běžném účtu ještě v den podání žádosti o půjčku*.

Až 10 000 Kč na lednové výprodeje

10 000 Kč je přitom částka, za kterou lze, po slevě, koupit solidní notebook, televizor, špičkový mobilní telefon či několik kusů značkového oblečení.

Že ve Vás vzbuzuje půjčování si prostřednictvím rychlé půjčky nejistotu? Nemusí! To si pojďme ukázat na praktickém příkladu.

V případě půjčky na částku 10 000 Kč se splatností 10 dnů (doba, během které Vám pravděpodobně přijde lednová výplata) přeplatíte 990 Kč**.

Pokud si za tuto částku koupíte mobilní telefon, který byl zlevněn z 14 090 Kč na 9 990 Kč, činí částka, kterou ušetříte 3 110 Kč (výše slevy = 4 100 Kč, přeplacení půjčky = 990 Kč, výše slevy očištěná o přeplacení půjčky = 3 110 Kč).

I půjčka s RPSN v řádu tisíc procent se může vyplatit

Toto již je, jak pravděpodobně sami uznáte, úspora, se kterou se vyplatí nenechat si slevu ujít a koupit si telefon za pomocí rychlé půjčky.

U již zmíněné společnosti Kouzelná půjčka navíc můžete mít peníze na svém běžném účtu již v době podání žádosti o ni*, což Vám umožňuje financovat i nákupy, na které se rozhodnete vyrazit na poslední chvíli. Samotná žádost o půjčku Vám nezabere více jak 5 minut, realizovat ji lze zcela online na stránkách www.kouzelnapujcka.cz.

Uložte si tedy tuto stránku do svých oblíbených stránek v prohlížeči, jak jste se sami přesvědčili, může Vám rychlá půjčka „vydělat“ řádově tisíce korun.

 

* v případě splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka

** demonstrativní příklad ze dne 30. 12. 2014, RPSN 3040 %

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist