Plavky na sezonu 2015

Již dávno neplatí, že stačí jedny plavky na několik sezon. Stejně jak se mění trendy v módě, tak je tomu i u plavek. Sotva končí léto, je již většinou známé, jaké budou asi trendy na léto další. Léto roku 2015 bude ve znamení džungle, Maroka, dá vyniknout sportovní eleganci a zavede nás na slunné pláže San Monicy.

VS plavky 2015 2

Královna džungle

Hlavní prim budou hrát motivy džungle z oblastí Polynésie nebo havajských ostrovů. Na plavkách se objeví motivy flóry i fauny. Zdobit plavky budou i prvky z domorodé havajské kultury Tiky. Ovšem mít jen plavky nestačí, bude potřeba mít celé plavkové outfity. Léto 2015 je plné doplňků, jako jsou šaty, plážová saka nebo kaftany. Výbava na pláž nebo koupaliště se neobejde bez slunečních brýlí, slaměného klobouku a šperků. Vše s motivy Tiky kulturou.

Typickým střihem plavek spočívá ukázat míň než víc, kalhotky s vyvýšeným pasem a skoro žádným vykrojením na hýždích. Co ovšem dokonale podtrhne křivky, budou vyztužené podprsenky s efektem push-up. Co se týče barevnosti, objeví se cappucinová, karamelová, pomerančová nebo barva noční oblohy.

VS plavky 2015

Slunce Afriky

Tradičním znakem pro marockou kulturu jsou výrazné vzory a typická barevná škále. Vše se promítne do plavek 2015. Budou plné vzorů, které budou připomínat obrovské šperky. Z toho důvodu se nebude šetřit materiálem a malé bikiny budou nahrazeny jednodílnými plavkami nebo bikinami s vyšším pasem a podprsenkou spíše v podobě topu. Ideální obuví se stanou gladiátorské sandálky.

Jak již bylo řečeno, obrovské vzory bude na co malovat. Plavky budou mít střih geometrických tvarů. Ale ani milovníci vykrojených plavek nemusí mít obavy, úplně to nezmizí. Vzory budou ještě více výrazné díky použití velké škály barev od broskvové přes námořnickou modrou až po černou.

Pohyb, bez obav

V dřívějších kolekcích se zapomínalo na funkčnost plavek. Letošní trendy ovšem myslely i na milovnice plavání a jiných vodních sportů. Nejsou žádné volánky, kraječky a romantické prvky. Vsadilo se na jednoduchost, účelnost, ale i barevnost. Hlavním prvkem bude pruh. Plavky tak klidně lze doplnit tepláky a dalšími sportovními kousky.

Pláž v Santa Monice

Kalifornské letovisko je známé pro velké využití vodních sportů, to se stalo inspirací pro plavky letošního léta. Plavky mohou zdánlivě připomínat neopren. Typickým znaky jsou zipy, sportovní vykrojení, kontrastní a jinak barevné lemy. Plavky budou většinou jednobarevné se zipy nebo lemy jiné barvy.

Victoria´s secret

Jedna z nejznámějších značek v oblasti spodního prádla a plavek, je právě Victoria´s secret. I ona přichází každý rok s novou kolekcí plavek, jak vypadají Victoria´s secret plavky 2015? Kolekce se vine duchem tradičnosti a jednoduchosti. Velmi často se objeví klasický trojúhelníkový vršek, který u posledních trendů nějak vymizel. Objeví se jak plavky jednodílné, plné vzorů a různých průstřihů.

Je vytvořena kolekce s jednotlivými díly, které lze kombinovat podle vlastních představ. Nebudou chybět ani tvarovací pomůcky u dekoltu, a tak jsou zařazeny i vršky Victoria´s secret push up. Ani spodní díl není nijak složitý, objevují se stuhy nebo jemná řasení. Victoria Secret plavky jsou stále více vyhledávané pro svou ženskost, originalitu i kvalitu. I když se nejedná o českou značku, stále více obchodů či eshopů ji zahrnuje do svého sortimentu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist