Plovoucí podlahy přesně splňují požadavky moderních domácností

Plovoucí podlahy přesně splňují požadavky moderních domácností
Ohodnoťte článek!

Výběr správného druhu podlahy do jednotlivých místností v domácnosti má na jejich celkový vzhled velký význam. Všichni se také snažíme o to, aby jednotlivé místnosti v interiéru byly zařízeny elegantně a navíc účelně. Proto je třeba vybírat podlahu velmi opatrně. Druhů je v současnosti na trhu mnoho. K těm nejoblíbenějším se v posledních letech řadí zejména plovoucí podlahy. Však také mají pro moderní domácnosti ideální předpoklady. Jaké?

 

laminatova-podlaha-istock

Přírodní vzory, rovná a čistá plocha

Právě přírodní materiály mají v moderních domácnostech velké místo. Jedná se zejména o kamenné nebo dřevěné vzory. A přesně toho dokáží plovoucí podlahy skvěle docílit, ačkoli se většinou jedná o laminátové podlahy. Jejich vzory dokáží opravdu věrohodně imitovat dřevěné přírodní materiály. Může se jednat o imitaci parket i dřevěných desek. Navíc může mít zvolený druh dřeviny mnohem více odstínů, než samotné přírodní dřevo. Výsledkem je dokonale rovná a hladká podlaha.

Snadná pokládka i údržba

Také údržba plovoucích podlah je velmi snadná a pro moderní domácnosti ideální. V dnešní hektické době je snadná údržba důležitá, protože času není nikdy dost. Podlahu stačí pravidelně zamést a občas také vytřít. Díky její rovnosti a hladkosti se v mnoha domácnostech na úklid plovoucí podlahy využívají i automatické vysavače. Snadná je také pokládka plovoucí podlahy, kterou zvládne i zručný kutil. Ovšem i zde jsou nebezpečí.

Screenshot - 26.4.2014 , 12_40_18

Pokládka odborníkem je jistota

Pokládka plovoucí podlahy se řadí k jednodušším druhům pokládky podlahových materiálů. Ovšem i zde jsou určitá specifika a kritéria, která se musí dodržovat. Pokud by se pravidla pokládky nedodržovala dokonale, mohlo by brzy dojít k poškození celé podlahy nebo její části. V takovém případě je reklamace velmi složitá. Jak na reklamaci plovoucích podlah se můžete dozvědět zde. V případě, že pokládku provádí odborná firma, je riziko špatné pokládky minimální. Samozřejmě pokud se jedná o kvalitní firmu. Obrátit se můžete například na odborné podlaháře Ekomplex.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist