Podzim si žádá nová trička a mikiny. Připravte se a pořiďte sobě i partnerovi originální, vtipné a pestré kousky.

Podzim si žádá nová trička a mikiny. Připravte se a pořiďte sobě i partnerovi originální, vtipné a pestré kousky.
Ohodnoťte článek!

Svatá Anna dávno přešla a ať chceme, nebo ne, jsou tady chladnější rána a už i večery. Jistě, ještě pár týdnů se budeme v průběhu dne hezky vyhřívat na sluníčku, ale dříve či později oceníte, když v batohu nebo tašce najdete hřejivou mikinu. O to raději po ní však budete sahat, jestliže nebude jen tak nějaká obyčejná.kdo-neskace-panske-tricko1

Máte-li rády oblečení s nápadem, s netradičními maličkostmi, upřednostňujete kousky, které něčím vynikají před ostatními, nenechte bez povšimnutí webové stránky Bastard.cz. Nabízí originální trička pro ženy i muže, kvalitní a teploučké mikiny a mnohé jiné.

Když muž a žena ladí, jsou párem večírku

Ať už s vaším partnerem chodíte na zahradní akce přátel, na procházky parkem, nebo do obchodního centra na nákupy, všude se budete výborně vyjímat, jestliže budete oděni do triček ve stejném stylu. Mohou, ale nemusí být úplně stejná. Stylová pánská trička se s dámskými mohou nápaditě doplňovat a kolemjdoucí budou číst mezi řádky a usmívat se vaším sdělením, anebo mohou být téměř shodná či úplně jiná. V jednom však budou vždy zajedno. Budou sdělením a budou dorážet váš smysl pro humor či vaši povahu.

Muži musí mít pohodlí, pak jde vše líp

Znáte to také? Vydržíte pro krásu téměř cokoli. Ať už jde o lodičky na podpatcích, depilaci nohou, podpaždí, často zdlouhavé a nepříjemné foukání vlasů do požadovaného účesu… ženy jsou ochotné vydržet mnohé, aby vypadaly dobře.2

Muži to mají jinak. Aby byli příjemní a milý, musí se cítit absolutně komfortně. Mít plné břicho, pohodlné boty, uvolněný pásek a kravatu… Výborný stav nastává, když mohou mít tenisky, tepláky, pohodlnou mikinu a pak se cítí báječně. Proto není důvod jim to nedopřát a nemít tak dobře nakročeno ke krásnému společnému dni. Pánské mikiny v krásném designu, pohodlném střihu a z příjemného materiálu koupíte zde.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist