Pořiďte oslavencům originální dárky, které potěší, pobaví a nejsou drahé!

Pořiďte oslavencům originální dárky, které potěší, pobaví a nejsou drahé!
Ohodnoťte článek!

Blíží se narozeniny vašeho přítele či manžela a vy nevíte, čím zajímavým jej obdařit, abyste nevěnovali zase to stejné? Anebo bude slavit vaše sestra, rodič, syn nebo kamarádka? Pro všechny, ať už mladší či starší, děti, ženy i muže, můžete vybrat vtipné darčeky na webových stránkách bananagifts.sk. Nahlédněte a přesvědčte se sami, jak pestrá je jejich nabídka!

Originální dárky pro všechny muže

Chcete-li skutečně překvapit a potěšit, darujte vašemu milému darček, z něhož bude skutečně nadšený. Zajímá vás, co by jím mohlo být? Zde je několik příkladů, jež vám mohou „padnout do oka“:

Překvapení s oblíbenými seriálovými postavičkami

Není snad muž, který by neměl v oblibě žlutou rodinu Simpsonových. Homer je pobavením a možná trochu i inspirací pro mnoho z nich. Jestliže se i ten váš s oblibou dívá na tento úspěšný animovaný seriál, kupte mu mluvící otvírák lahví s Homerem, hrníček Homerův týden s výrazem otce třech dětí od pondělí do neděle nebo třeba láhev na vodu se slavným nápisem Duff Beer. Skutečnou perličkou jsou šachy Simpsonovi, kdy si váš drahý bude moct zahrát tuto hru králů s pěšáky a ostatními figurkami v podobě postaviček seriálu.

Elegance a praktičnost v jednom

Jestliže chcete věnovat něco stylovějšího, sáhněte třeba po meči sloužícímu k pohodlnému otevření dopisů. Skvěle se hodí pro všechny pány, kteří mají svou pracovnu.

Další krásnou věcičkou je cestovatelská stírací mapa světa. Je ideálním dárkem pro všechny vyznavače cestování. Funguje na principu stíracích losů. Pomocí mince může obdarovaný postupně stírat všechny státy, které navštívil. Po setření se objeví detailnější nákres dané země. Tento dárek skvěle vynikne v pracovně, dílně, pokoji náctiletých nebo třeba posilovně, máte-li ji doma.

Všechny zajímavé a originální darčeky si můžete prohlédnout na webu bananagifts.sk.

Zaměřeno na ženy

Ani něžná stvoření nepřijdou zkrátka. I pro ně na zmíněných internetových stránkách vyberete originální dárek. Tady je malá ochutnávka:

Magický stromeček Sakura

Tento milý stromeček je japonským národním symbolem a jeho krásné, růžové květy skvěle oživí každý interiér. Obdarované pokvete a bude dělat radost přibližně 1 měsíc. Aby rozkvetl, stačí jeho papírové větve potřít speciální tekutinou, která je součástí balení.

Hospodyňky se smyslem pro humor

Jestliže je vaše kamarádka, sestra či kolegyně pro každou legraci, věnujte jí erotické těstoviny ve tvaru penisu! Mají dvě barevné provedení a po uvaření al dente jsou skutečně k nakousnutí nejen díky chuti, ale i tvaru! Díky nim bude i obyčejné jídlo netradiční a s kusem vtipu.

Tyhle a mnohé další netradiční darčeky najdete na webu bananagifts.sk. Nakoukněte a vyberte svým nejbližším vtipné dárky za přijatelné ceny, které je bezesporu dostanou.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist