Pořiďte si nové kozačky, které vám dodají kouzlo, eleganci a kus ženskosti

Pořiďte si nové kozačky, které vám dodají kouzlo, eleganci a kus ženskosti
Ohodnoťte článek!

Kvapem se blíží podzim a zima a s nimi spojená potřeba kvalitního, teplého obutí, které jen tak nepromokne a budete se v něm cítit velmi pohodlně. Tohle všechno umí dámské kozačky! Stačí rozhodnout se, v jakém stylu mají být, jakou barvu upřednostníte a zda mají být s nižším, nebo vyšším podpatkem. Volit můžete i kozačky v různých výškách, např. nízké, nebo naopak vysoké až nad kolena.

Kozačky pro pohodlné nošení

Jestliže je vaše životní etapa spojena kupříkladu s péčí o děti, spěcháním za nimi po ulici, pospícháním do školky atd., jistě vám přijdou vhod ažurové hnědé kožené kozačky. Mají nízký podpatek a tak je díky nim i ta nejrychlejší chůze pohodlná. Jsou vyrobeny z příjemné eko kůže a jejich velmi módní střih skvěle doplňují zlaté cvočky, které jsou ukryty pod otevírajícím se zlatým zipem. V nabídce najdete i další barevné varianty – modrou a béžovou.

Elegance padnoucí každé ženě

Je-li vaším šálkem kávy spíše elegantní vzhled, na své si jistě přijdete, když si pořídíte boty kozačky na vysokém podpatku. Kupříkladu elegantní černé kožené kozačky se zahrnutým okrajem. Krásný, jehlový podpatek zdůrazní vaše štíhlé nohy. Mají výrazný tvar do špičky a okraj můžete nosit buď zahrnutý, nebo odhrnutý a zlatý zip i celý okraj bude působit, jako ozdoba.

Skvěle zateplené kozačky

Jestliže chcete, aby byly vaše nohy skutečně v teple, dámská obuv kozačky je k dostání i v zatepleném provedení. Větší i menší možnost zateplení uspokojí nároky všech žen. Zahřát vás může teplý kožíšek, nebo jeho slabší varianta.

Bohatou nabídku kozaček všech druhů a barev najdete na webových stránkách botino.cz. Velikosti 35 – 41 jsou zárukou, že si vybere téměř každá žena. Nakoupíte-li navíc za více než 999,–Kč, získáte poštovné zdarma! Hledáte-li kvalitní dámské kozačky za přijatelné ceny, rozhodně navštivte tento e-shop, budete mile překvapena!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist