Pořiďte si spolehlivé prostředky osobní ochrany!

Pořiďte si spolehlivé prostředky osobní ochrany!
Ohodnoťte článek!

Uvažujete v poslední době o tom, že je zapotřebí pořídit si nějakého spolehlivého „ochránce“ do kabelky? Potom by Vám neměl chybět špičkový obranný prostředek, jenž Vám pomůže i psychicky!

Prostředky osobní ochrany jsou v dnešní době poměrně důležité. Samozřejmě nechceme tvrdit, že je vůbec kdy použijete, ale mít takového „ochránce“ v kabelce je nepochybně uklidňující. Jestliže se tedy i Vy chcete venku cítit daleko bezpečněji, jedná se o výtečnou investici. Jaké obranné prostředky Vám konkrétně doporučujeme a kde je seženete, se dozvíte níže.

Branse2

Pepřové spreje – standardní obranný prostředek

Pokud se často pohybujete venku za tmy, neměl by Vám rozhodně chybět pepřový sprej. Jedná se totiž o špičkový prostředek osobní ochrany, který útočníka spolehlivě odradí, ale zároveň mu nijak výrazně neublíží. Prohlédněte si tedy nabídku pepřových sprejů a vyberte si.

Náš tip: chcete-li doporučit konkrétní výrobek, vyzkoušejte pepřový sprej KO JET, jenž patří mezi nejsilnější obranné spreje v České republice. Obsahuje totiž 11 % účinné látky Oleoresin Capsicum a používá jej dokonce i PČR!

Sprejové svítilny – odradí útočníka hned nadvakrát

Druhou zajímavou variantu představují sprejové svítilny. To jsou vlastně pepřové spreje opatřené intenzivním LED světlem, které může případného útočníku zastrašit již samo o sobě. Kvalitní sprejová svítilna je tedy další velice účinnou ochranou při vašich toulkách mimo domov.

Náš tip: 15 % Oleoresin Capsicum a opět použití i u Policie ČR – to je sprejová svítilna Tornado. Žádáte-li tedy nejvyšší kvalitu, zde se Vám nabízí výtečné řešení.

Kde koupit účinné obranné prostředky?

Jestliže se nyní ptáte, kde vlastně takové výrobky pořídit, doporučujeme Vám internetový obchod Branse.cz. V našem sortimentu totiž naleznete nejen výše zmíněné pepřové spreje a sprejové svítilny, ale také mnoho dalších prostředků osobní ochrany. Chcete-li tedy od nynějška vyrážet ven s pocitem většího bezpečí, jednoduše nás navštivte.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist