Potřebujete ultrazvukové čištění? Oslovte Elmik

Potřebujete ultrazvukové čištění? Oslovte Elmik
Ohodnoťte článek!

Ultrazvukové čištění je dnes využíváno v celé řadě oborů. Hledáte zařízení pro kvalitní ultrazvukové čištění? Jejich prodej, montáž a servis nabízí Elmik.

Celé spektrum různých oborů je dnes doslova závislé na ultrazvukovém čištění. Díky ultrazvuku lze čistit rychle a i jinak zcela nepřístupná místa. Běžně se využívá ve zdravotnictví, v klenotnictví a v hodinářství. Mezi laickou veřejností je pak méně známé jeho využití v elektrotechnice, v jemné mechanice, v přesném strojírenství, v potravinářském průmyslu, též v automobilovém či ve vojenském průmyslu.

Ultrazvukové čištění má ekonomický i ekologický význam

Čištění ultrazvukem šetří firmám náklady. Ultrazvukové čističky jsou bezobslužná zařízení, která pracují velice rychle a efektivně. Zkracuje se čas čištění, díky čemuž je možné mít třeba do zásoby méně nástrojů. Ultrazvukem lze bez prodlužování času čistit i tvarově složité předměty. Čištění je přitom dokonalé.

Díky tomu, že se pro čištění používají biologicky odbouratelné prostředky, je ultrazvukové čištění rovněž ekologickým. Při čištění se používají pouze netoxické a biologické odbouratelné prostředky a jejich roztoky. I ty umí doporučit firma Elmik tak, aby se hodily pro konkrétní aplikaci u toho kterého odběratele čisticí ultrazvukové technologie.

Ultrazvukové čističky od Elmik

Elmik dodává malé laboratorní ultrazvukové čističky, které se využívají v laboratořích, v optikách a ve zlatnictvích. Víte ale, že mají i zajímavé využití v pálenicích a při domácím pálení? Pomocí ultrazvukové čističky lze odplynit čerstvě vypálenou slivovici a udělat z ní chuťově dokonalý destilát odpovídající desetileté slivovici. Stačí přitom dvanáctiminutové použití ultrazvukové čističky.

Dalším sortimentem jsou průmyslové ultrazvukové čističky vhodné pro průmysl, autoservisy a různé nepřetržité provozy. Elmik dodává rovněž průmyslové vany, které ultrazvukové čištění kombinují s dalšími procesy, jako je například oplach, pasivace, sušení apod. Velkokapacitní vany se nabízí v úctyhodných objemech 450, 1200 a 2100 litrů. Elmik dodá a nainstaluje pro váš provoz též automatickou ultrazvukovou čisticí linku, ponorné a přírubové ultrazvukové zářiče a pro maximální výkon též ultrazvukový generátor NP2000.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist