Poznejte Paříž a Řím zahalený do krásných barev podzimu

Poznejte Paříž a Řím zahalený do krásných barev podzimu
Ohodnoťte článek!

Jste vyznavači cestování, rádi objevujete krásná místa dálných zemí včetně jejich kultur, tradic a kuchyní, zároveň navštěvujete pamětihodnosti, a to vše v různých ročních obdobích? V tom případě je právě teď na podzim příhodné objednat si poznávací zájezd a spatřit kouzla měst i přírody nejen u nás, ale i v zahraničí.

Oblastí, které vám vezmou dech a zanechají ve vás hluboký zážitek, je mnoho. Což takhle navštívit Řím nebo krásnou Paříž?

Řím a jeho okolí

Itálie nabízí mnohé, jak co se týče hor, tak ostrovů, měst, historie i výtečných pokrmů. Rezervovat si můžete poznávací zájezd do Říma a okolí, kdy vás čekají 3 dny strávené prohlídkami památek nejen tohoto města s prastarou tradicí, ale i Florencie, navštívíte vilu Tivoli, extravagantní palác Villa d´Este, antické sídlo a zahrady císaře Hadriána, Koloseum, pozůstatky chrámů, budov z 1. až 4. století, Fontánu di Trevi, Vatikán s neodmyslitelnou bazilikou sv. Petra a mnohé jiné.

Odcestovat můžete již 24. září 2016 a cena zájezdu se snídaní je 5 990 Kč.

Elegantní země, jež osloví všechny věkové kategorie

Ať už jste zamilovaný mladý pár, aktivní dvojice seniorů nebo parta přátel, jež ráda tráví čas společně, jistě budete nadšeni, vyberete-li si poznávací zájezd do Paříže. Tento typ zájezdů trvá často 4 dny, kdy na každý den bude připraven zajímavý program.

Kupříkladu si prohlédnete čtvrt Montmarte, baziliku Sacré-Ceur, Vítězný oblouk, Operu, katedrálu Notre Dame, vychutnáte si večerní projížďku lodí po Seině. Obdivovatele fauny a flory potěší návštěva zámku a zahrad Versailles, nebude chybět Eiffelova věž a mnohé další. Ať už máte rádi architekturu, město, zahrady, památky či chuť kvalitního vína, sýrů a bylinek, Francie vám po všech stránkách zalahodí.

Vydejte se sami, ve dvou či s početnější skupinou na poznávací zájezd do Říma či Paříže. Budete natolik zaujati, že se zde budete chtít znovu vrátit.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist