Praha 9 je ideální místo pro rodinné bydlení! Proč?

Praha 9 je ideální místo pro rodinné bydlení! Proč?
5 (100%) 1 vote

Hledáte nejlepší místo k bydlení pro vaši rodinu? Preferujete klid před ruchem velkoměsta, ale současně se nechcete vzdát výhod městského bydlení? Líbí se vám představa bydlet v přírodě i to, že potřebujete jen několik minut, abyste se dostala do centra Prahy? Tyto sny dokáže proměnit v realitu bydlení na Praze 9. Jaké možnosti se nabízí?

Nové projekty bodují!

Městská část Praha 9 má strategickou polohu. Nachází se nedaleko centra hlavního města a současně nabízí klid přírody. Právě díky tomu se stává stále oblíbenějším místem, které si za svůj domov volí rodiny s dětmi. Na vysokou poptávku po bydlení zareagovala developerská společnost Sekyra Group, a.s., která nabízí prodej bytů Praha v rámci 2 zajímavých projektů:

1. Obytný soubor Čakovice

První z nich je Obytný soubor Čakovice. Byly zde postaveny moderní bytové domy o 3 až 5 nadzemních podlažích, ve kterých se nachází byty o dispozicích 1+kk až po 4+kk. Každý byt má zahrádku, balkón či terasu. Místo má klidnou atmosféru a disponuje kompletní občanskou vybaveností. Jedná se o bydlení Praha 9, které plně uspokojí rodiče i děti.

chytrezeny.cz_sekyragroup_cz_01

2. Zámecký Dvůr

Druhým projektem je Zámecký Dvůr. V areálu zámeckého dvora u Vinořského zámku vznikl rezidenční projekt, který nabízí i luxusní byty o dispozicích 5+kk. Jestliže vás láká spojení moderny a historie, zajímejte se právě o tento projekt.

chytrezeny.cz_sekyragroup_cz_02

Chtěla byste se s rodinou usídlit spíše v rodinném domě? Podívejte se na pozemky Praha 9. Sekyra Group, a.s. nabízí celkem 62 pozemků o výměrách od 302 do 903 m2. Pozemky jsou určeny pro výstavbu domů od 100 do 215 m2.

chytrezeny.cz_sekyragroup_cz_03

Jak si poradit s hypotékou?

Jestliže nemůžete financovat bydlení z vlastních zdrojů, začněte si hypoteční úvěr vyřizovat co možná nejdříve. O nejlepší byty a pozemky je vždy velký zájem. Nemáte představu, kolik vám v bance půjčí? Využijte například tuto kalkulačku. Během několika vteřin zjistíte, jaké možnosti máte.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist