Pravidelné cesty do zaměstnání nemusí být pro rodinný rozpočet velkou zátěží!

Pravidelné cesty do zaměstnání nemusí být pro rodinný rozpočet velkou zátěží!
5 (100%) 2 votes

Hledáte stále nové způsoby, jak snížit měsíční rozpočet a ušetřit nějaké peníze na dovolenou? Nevíte ale kam sáhnout a neradi byste omezovali vlastní komfort a životní styl? Existuje mnoho měsíčních výdajů, které přesahují 1 000 Kč. Jedním z nich jsou i náklady na pohonné hmoty při cestách do zaměstnání. Tento výdaj se ale dá v letním období výrazným způsobem snížit. A nemáme na mysli využívání hromadné dopravy. Jen vyměníte 4 kola za 2.

Skútry mají až o polovinu nižší spotřebu

Pokud se každý den do práce dopravujete 50 km v autě s průměrnou spotřebou 7l/100km, jsou vaše průměrné měsíční výdaje na tyto cesty okolo hranice 4 000 Kč. Záleží na počtu pracovních dní v měsíci. 4 000Kč už jsou významnou položkou v rodinném rozpočtu. Za hezkého počasí ovšem mohou být tyto náklady sníženy na polovinu. Do práce se nemusíte dopravovat jen autem, ale třeba i na skútru. Spotřeba skútrů může být až o polovinu nižší. Pro skútr 50 ccm může být hranice jeho spotřeby ještě nižší.

chytrezeny.cz_kentoya_cz_01Skútr Kentoya MOTO DARKNESS 125 4T

Nemáte volné finance? Splácejte úsporami za benzín!

Rozhodně se vyplatí přemýšlet jen o nákupu kvalitních skútrů od prověřených značek. Za rozumnou cenu, dostanete v případě prověřené značky, motocykl odpovídající kvality, který vám bude dlouhá léta sloužit bez nutnosti dalších výdajů navíc. Nemáte dostatek volných financí na nákup skútru? Nevadí. Pořiďte si skútr na splátky. Kde vezmete peníze na splácení? Přece z úspor na benzínu. Nákup skútru tak váš rodinný rozpočet nijak nezatíží a po jeho splacení budete ještě šetřit. S vlastním skútrem se můžete následně zúčastnit i každoročního srazu skútrů. Více o této akci čtěte ZDE.

chytrezeny.cz_kentoya_cz_02Skútr Kentoya Moto BROADWAY 125 4T

Kentoya nabízí splátky bez navýšení

Pro nákup skútrů je začátek jara ideální dobou. Maximálně využijete slunečných dnů pro jízdu na skútru. Čím více slunečných dnů budete do práce jezdit na skútru, tím více ušetříte. Ideální doba je i z jiného hlediska. Společnost Kentoya, uznávaný světový výrobce skútrů, v současnosti zákazníkům nabízí možnost výhodného nákupu na splátky bez navýšení. Kromě skútrů je možné z nabídky Kentoya vybírat i elektro kola se kterými můžete ušetřit ještě více!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist