Překvapte partnera – dejte mu luxusní spodní prádlo!

Překvapte partnera – dejte mu luxusní spodní prádlo!
5 (100%) 2 votes

Muži a spodní prádlo, to většinou nejde moc dohromady. Pánové jsou v tomto ohledu naprosto bez fantazie. Realita je ta, že nosí nejraději staré trenky. Škodí si tím sobě a nás ženy tím mohou úplně vytočit. Máte doma muže, který se tomuto fenoménu přibližuje? Nelíbí se vám to a chtěla byste změnu? Vložte se do toho a pořiďte mu pod stromeček nové spodní prádlo. Jaké vybrat a kde?

Vánoce jsou ideální                                                                                                                     

Pokud chcete návyky vašeho muže změnit a ukázat mu, že spodní prádlo může být krásné na oko a příjemné na nošení, jsou právě nadcházející Vánoce ideálním obdobím, kdy se do toho pustit. Muži bývají přístupnějším změnám, takže pokud pod stromečkem najde třeba boxerky, které dosud neměl nikdy na sobě, snadněji ho donutíte, aby si je vyzkoušel. Věřte, že stačí, aby je měl muž na sobě třeba jen minutu a pokud dosud nosil nesprávné prádlo, rychle pozná ten obrovský rozdíl a váš dárek jistě ocení.

Screenshot - 20.12.2014 , 17_26_50 Pozor si dejte na střih, jinak se fantazii meze nekladou

Při výběru spodního prádla pro vašeho milého se zaměřte na jeho postavu, k ní musíte vybrat odpovídající střih. Slipy se hodí pro muže se silnějšími stehny, trenky pánské naopak pro stehna úzká, boxerky jsou „mezistupněm“ a hodí se téměř pro všechny. Musíte také správně vybrat velikost, pokud je prádlo větší nebo menší, nikdy nemůže nabídnout pohodlí. Zde najdete několik dalších rad, kterými se při výběru prádla řídit. Co se týče barvy, zde popusťte uzdu fantazii. Koupit můžete modely s klasickým designem kostek, ale v netradičních výrazných barvách, trenky se zvorem leopardí kůže, jednobarevné modely či boxerky s extravagantnějšími vzory jako jsou všemožné „klikyháky“ apod.

trenky pánskéKde?

S bohatou nabídkou přichází e-shop Trenýrkárna.cz. V jeho nabídce nechybí luxusní spodní prádlo od předních světových značek – vždy za výhodné ceny. Koupit zde můžete Calvin Klein trenky, boxerky od Puma či 69SLAM a další.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist