Překvapte partnera netradičním dárkem ke dni zamilovaných

Překvapte partnera netradičním dárkem ke dni zamilovaných
Ohodnoťte článek!

Za pár dnů je tady mezinárodní den všech zamilovaných, sv. Valentýn. Pro mnohé je to příležitost, jak příteli, muži, manželovi vyznat lásku, ať už proto, že jindy na to zapomínáme, nebo proto, že jsme si tento byť ne český svátek oblíbili.

Udělejte to trošku jinak, než je úplně běžné. Nekupujte sladkosti ve tvaru srdce, ani hrníčky či keramická srdíčka. Trošku nápadu zajistí, že dárkem potěšíte, ale i skvěle překvapíte.

Nemusí to být růžové, červené ani plné srdíček

Zapomeňte na to, že dárek musí být typicky zamilovaný. Symboly srdíček jsou paradoxně pro nemálo z nás neoblíbené, zkuste na ně pro tentokrát úplně zapomenout. Zkuste být vtipní i praktičtí zároveň s ohledem na to, že věnujete dárek, ne předmět s označením „cokoli, jen něco věnovat“.

Muži dbají o své zdraví a vzhled. A také mají rádi dobré maso. Spojte dva ne příliš drahé předměty ve skvělou kombinaci, která pobaví a bude úspěšná. Svému milému darujte barevný, kvalitní, hezky zabalený kartáček na zuby (v drogeriích jsou velmi hezké barevné kombinace jak štětin, tak rukojeti) spolu s hroudou vakuované pražské šunky. Zajásá každý muž, pokud není vegetarián.

Teplo, vtip a kvalitní materiál

Dalším typem na dárek je nerezová termoska nebo termo hrnek. Buďte dokonalé a před tím, než jej svému nej věnujete, naplňte jej teplým kakaem, zázvorovým čajem s medem, domácím latté nebo domácím čerstvě zalitým pečeným čajem.

Knížka, aby zůstala televize občas vypnutá

Že váš milý nečte? Ale kde pak, jen nepřišel na to, co jej baví! Pořiďte mu kvalitní knihu, jako třeba misteriózní hororové dílo Stephena Kinga – TO, jež je úspěšné po celém světě. Nebo zvolte knížku z prostředí válečných bitev, které muži také vyhledávají. Tipem k nezaplacení je i kuchařka, muži čím dál častěji vaří. Co třeba Lehká kuchyně od Zeňka Pohlreicha? No a milovníci krimi ocení knihu Sophie Hannah Zavřená truhla.

Valentýn je za dveřmi a nemusí být přeslazený. Drobnost, která potěší, bude darovaná z lásky a se snahou trefit se vašemu milému do vkusu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist