Převlečené priváty jako erotické masáže Praha – pravda nebo lež?

„Naše masérky jsou umělkyně, budete maximálně spokojeni ale sex neposkytujeme,“ – takhle polopaticky by šly představit erotické masáže Praha. Ale je to skutečně tak, nebo je to všechno jen lepší předehra pro neukojitelné pány? Čtěte dál a já se s vámi rád podělím o výsledky svého podrobného pátrání.

„Erotická masáž? Nekecej a řekni rovnou, že si jdeš zaš…“ Když někomu řeknete, že jdete na tenhle úžasný zážitek, většinou reaguje právě takhle. Ale divíte se? Ona erotická masáž a všechno okolo je pořád ještě takové tabu. Ještě nedávno se ženy styděly ukazovat kotníky, teď se pro změnu stydíme za to, že se necháme uspokojit po všech stránkách. A pak že není moderní Evropa prudérní. TADY si vemte příklad ze Švédska! Silně pochybuju, že by někdo kontroloval, za jakou ženou během té pauzy jdu 😀

Zkusil jsem požádat o sex – jak to dopadlo?

Zažil jsem už hodně erotických masáží, vážně. Od prvních nesmělých pokusů s exotickou tantrou, kde se masérky svlékaly pouze do sárongu, až po plnohodnotné erotické masáže se vším všudy. A rozhodně bych neřekl, že tyhle služby poskytují jen bývalé prostitutky, které zavětřily rychlý a snadný výdělek. Sem tam se možná taková najde, ale ta si zve klienty spíše domů a čas od času jim nabídne i něco navíc. Tady je právě to jádro pudla, které háže všechny erotické masérky do jednoho pytle.

Masérky jako zkušené profesionálky

Ale abych tu jen nemlátil prázdnou slámu. Nedalo mi to, a pár masérek jsem v tomto duchu zkusil oslovit. Docela mě pobavila pestrost reakcí. Souhlasná byla jenom jediná (asi nepřekvapí, že od slečny původně pracující na privátu), zbytek se nesl od nesmělého „No, nejspíš ne,“ až po rozhořčenou reakci: „Ani náhodou, copak jsem nějaká k…?“

Jak jsem přišel o perfektní tantrickou masérku

Dalo mi spoustu práce vysvětlit, že jsem to myslel jako vtip, a že hodlám psát blog. Úplně nejhůř jsem to odskákal u Míši. Dočkal jsem se obvinění, že jsem jen sprostej děvkař, že na mě od začátku bylo něco divného, a že vůbec nerozumím tomu, co tady se mnou celou dobu dělá. A prý už nemám chodit. Pro vysvětlení, Míša je expertka přes tantru. Omluva nezabrala, vysvětlení taky ne. Dát jí peníze navíc nepřicházelo v úvahu, to by taky mohlo vypadat, že si ji kupuju – a od té doby mi nezvedá telefon.

Malá prosba: až narazíte na drobnou blondýnku, která vám udělá tantru jako nikdo jiný a bude se jmenovat Míša, pošlete jí odkaz na tenhle blog. Třeba ji to obměkčí. Předem dík.

Když to nemáš doma, necháš se udělat na masáži

Další argument jak noha, fakt. Tak aby bylo jasno, sex se svou přítelkyní miluju, ale čas od času prostě neuškodí malá změna. U erotické masáže jde především o tu atmosféru, celkové uvolnění, kdy můžete absolutně vypnout a přestat myslet. Nemusíte se soustředit na výkon, na to jak vypadáte, anebo na to, jestli se to tentokrát vůbec povede. To je všechno fuk.

Je to takový malý kousek nebe, okamžik jen pro vás, kdy nic NEMUSÍTE. Zavřete oči a necháte se unášet neuvěřitelně příjemnými doteky, které pomalu začnou přerůstat v něco víc. Úplně se oddáte stupňujícímu se vzrušení a přestanete počítat čas.

Božská odměna a naprosté uvolnění

Jen si užíváte pohybů hbitých prstů, blízkosti smyslného ženského těla a šikovnosti své masérky. Necháte se několikrát vynést až na vrchol a zase vrátit zpět, a teprve nakonec se všemu plně odevzdáte a přijde očekávané vyvrcholení a nepopsatelné uvolnění. Masérka se s vámi ještě chvíli zdrží, přitulí se, pomazlí a nakonec vás doprovodí d sprchy a udělá tak za vším příslovečnou skladkou tečku. Takhle si doma prostě neužijete, i kdyby vedla vás seděla třeba Gabriella Fox nebo tahle pěkná sexkoučka!

Tak jak to vidíte vy? Ještě pořád se bojíte, abyste si návštěvou erotického masážního salonu trochu nenaběhli? Pak mám pro vás jedinou radu: vykašlete se na řeči svého okolí a vyzkoušejte to jednou na vlastní kůži. Nebo se podívejte na moje další články ať víte, co čeho skutečně jdete.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist