Příprava oslavy pro malou slečnu

Příprava oslavy pro malou slečnu
5 (100%) 1 vote

Ať už Vaše dcera slaví první, páté, desáté narozeniny, vždy by se mělo jednat o den, který pro ní bude výjimečný. Kromě narozeninových dárků byste měli pro svojí dcerku uspořádat originální a jedinečnou oslavu.

serving_birthday_cake

Než se však naplno pustíte do organizování narozeninové oslavy, doporučujeme, abyste nejprve zamysleli nad tím, co Vaše holčička má ráda, jaké má záliby, oblíbené postavičky, hudbu nebo hry. Pokud si v těchto bodech uděláte jasno hned na začátku, bude pro Vás uspořádání oslavy daleko jednodušší a máte zaručeno, že Vaše dcera bude z oslavy nadšená.

Pozvání hostů

Než začnete vybírat vhodné místo pro konání narozeninové oslavy, je důležité promyslet, kolik hostů pozvete. Kdybyste nejprve vybrali místo, a pak teprve začali řešit počet pozvaných hostů, mohlo by dojít k tomu, že prostor pro všechny pozvané bude příliš malý. Doporučujeme proto udělat si v první řadě kompletní seznam hostů a na základě toho vybírejte ideální prostor.

Místo konání oslavy

Když už máte hotový seznam hostů, následuje výběr vhodného místa. Narozeninovou oslavu pro malou slečnu je možné uspořádat na mnoha místech. Při výběru však hraje roli např. roční období nebo finanční prostředky. Můžete narozeninovou oslavu uspořádat jak doma, tak i na zahradě, v přírodě, zábavném centru, kavárně či jiném vhodném místě.

party_decorationNarozeninový dort

Na oslavě Vaší dcery by neměl chybět narozeninový dort. Pokud jste šikovní a zruční, můžete dort vyrobit sami. V případě, že s tím nechcete mít příliš starostí, nemáte čas na přípravu nebo jen pro to nemáte cit, doporučujeme si nechat dort vyrobit na zakázku. V dnešní době si můžete objednat jedinečné dorty pro holky s tím, co mají nejradši. Žádný problém není např. dort barbie. Ať už dort vyrobíte vlastnoručně nebo si na to najmete firmu, vždy berte v potaz dceřin věk.

Občerstvení

Kromě dortu by na oslavě nemělo chybět ani občerstvení. Jelikož se jedná o narozeninovou oslavu pro děti, je nutné tomu přizpůsobit také jídlo a pití. Nejlepší možnou variantou je udělat pohoštění ve formě rauty. Díky tomu si může jak oslavenkyně, tak i pozvaní hosté vybrat vždy jen to, na co mají právě chuť.

Mezi jednotlivými jídly by jednoznačně neměli chybět dorty, sladkosti, různé druhy ovoce a zeleniny. Dále také různé pomazánky, saláty, koláče, kuřecí řízky, těstoviny nebo jakékoliv jiné jídlo, které mají děti v oblibě.

Co se týče vhodného pití, je vhodné volit různé ovocné šťávy, džusy nebo čaje. Pokud chystáte také přípitek, neměl by Vám chybět dostatek dětského šampaňského a nealkoholického vína. Tip: Nevíte-li si s občerstvením rady, prokonzultujte to s oslavenkyní. Ráda Vám sdělí, co by na své oslavě ráda měla, čímž se vyhnete případnému zklamání.

Program narozeninové oslavy

Součástí každé dětské narozeninové oslavy je také program. Ten musí být pestrý a zábavný, neboť se jedná o oslavu pro děti. Nezapomeňte při plánování harmonogramu zahrnout do programu oblíbené hry a soutěže. Dále vymezte čas pro tancování a pouštění hudby (např. d různých dětských filmů, seriálů či pohádek).

Tip: Pokud budete vymýšlet hry a soutěže, doporučujeme k tomu připravit i různé ceny. Nejenom, dže tím všechny přítomné děti motivujete, ale také uděláte radost i ostatním, kteří si z oslavy něco odnesou.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist