Privátní lázně v centru Prahy vám poskytnou pivní i vinné procedury

Pokud si chcete po náročném pracovním dnu alespoň na chvíli odpočinout, zajeďte si do privátních lázní nacházejících se v samotném centru hlavního města. V okamžiku, kdy překročíte práh lázeňského zařízení, zapomenete na strasti každodenního života, zbavíte se stresu a oddáte se ojedinělým procedurám. Co všechno takové privátní lázně nabízejí? A jaké procedury jsou mezi návštěvníky oblíbené?

Příjemné prostředí, maximální pohodlí, naprosté soukromí. Přesně tak by se daly charakterizovat privátní lázně nesoucí název Spa Relax Prague, které najdete na Řehořově ulici přímo v Praze 3 na Žižkově.

Vinné lázně

Patříte mezi milovnice vína? Věděla jste však o tom, že vinná réva má blahodárné účinky na kůži? Ve výše uvedeném wellness studiu na vás čekají vinné lázně, jež nabízejí vskutku unikátní, až výjimečný zážitek.

Vinná terapie využívá účinků vinných výtažků, přičemž se používá už od starověku. Užijte si nevšední perličkovou koupel, která obsahuje přírodní extrakty z vinné révy a hroznový olej. Vaše pokožka se zklidní a uvolní. Po celou dobu si navíc můžete vychutnávat červené, růžové, nebo bílé víno.

Pivní lázně

Jestliže je vám bližší spíše pivo než víno, žádný problém, protože v privátních lázních nechybí ani pivní procedury. Po celou dobu se o vás stará přátelský personál, jenž se snaží vyhovět jakémukoliv vašemu přání.

Pivo se v České republice hlavně pije, nicméně pivní lázně jsou dokonalou terapií na psychické a fyzické napětí. Opět se jedná o koupele ve vodě se speciálním extraktem, z něhož se běžně vyrábí pivo. Odbouráte tak stres, navodíte si dobrou náladu a zbavíte se svalového napětí. V neposlední řadě terapie dokáže posilnit imunitu, stimulovat krevní oběh, regenerovat kůži, detoxikovat organismus a zlepšovat stavy při revmatu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist