Proč byste si i vy měli připlatit za vestavěné skříně?

Vyrábí se na míru, a tak jsou dražší než volně stojící skříně, jež si můžete pořídit v obchodě. Přesto se investice do nich určitě vyplatí. Pojďme se podívat na zoubek tomu, proč jsou v posledních letech tolik populární.

Dávají se do ložnic, dětských pokojů i chodeb, dá se s nimi zařídit také celá vestavěná šatna. Hodí se opravdu do každé domácnosti, vyrábí se totiž na míru, takže je možné je přizpůsobit nestandardním požadavkům včetně rohů, zkosených stropů a dalších specialit.

Nechte si ji navrhnout na míru

U vestavěných skříní to ani nejde jinak, než že se vytváří vyloženě na míru. Tím pádem ovšem získáváte značnou výhodu – můžete si skříň uspořádat tak, jak se vám líbí. Někdo ocení šatní tyče na zavěšení ramínek, jiní upřednostňují zase zásuvky a police, další se neobejdou bez drátěného programu. Stačí sdělit své představy, nebo ještě lépe pobavit se s firmou realizující vestavěné skříně. Poradí vám, co všechno je vlastně možné.

Moderní, vzdušné a prostorné

Vestavěné skříně do ložnice nebo jiné místnosti vnáší pořádek a minimalismus. Prostor s vestavěnou skříní působí vzdušněji a čistěji než místnost s klasickým volně stojícím nábytkem. Dojem vzdušnosti lze ještě podpořit výběrem barvy skříně nebo dveřmi.

Dveře vestavěných skříní bývají prakticky výhradně posuvné, což je další způsob, jak ušetřit prostor. Pak nemusíte mít vedle skříně spoustu volného místa na otevírání dveří.

Dá se na ní ušetřit

Vestavěné skříně jsou rozhodně dražší než ty volně stojící, ovšem berte je jako investici. Zvyšují hodnotu vašeho bytu či domu, navíc vydrží dlouhá léta. Pokud chcete přece jenom trochu ušetřit, nechte si navrhnout skříň bez zadní či spodní stěny. Ty nepotřebujete, místo spodní stěny slouží podlaha a zezadu je skříň stejně postavená ke zdi. Absence zadní stěny je vlastně výhodou, zeď může lépe dýchat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist