Proč udržet v chodu obecní drátový rozhlas?

Proč udržet v chodu obecní drátový rozhlas?
Ohodnoťte článek!

Do zastupitelstev se dostává mladší „IT generace“. Prvotním nápadem po nástupu jejich zástupců do vedení obcí a měst může být zrušení drátového rozhlasu a využití moderních komunikačních prostředků. Jenomže zájem lidí je opačný. Nejen starší generace klasické formě komunikace mezi zastupiteli obce a občany fandí. Je to nejrychlejší kanál, který je nezávislý na technologiích i jejich vlastnících. S dobrými odborníky na údržbu je obecní drátový rozhlas i dnes skvělou a funkční technologií pro města i obce.

Drátový rozhlas pro města a obce zajišťuje EL-MIK

Obecní drátový rozhlas 100 V je léty ověřenou technologií pro města, obce, školy, nemocnice, sportovní areály, stadiony, školy, průmyslové podniky, výrobní firmy a mnoho dalších míst, kde slouží jako informační a komunikační kanál, ale třeba i součást bezpečnostního systému. Specialistou na dodávky drátových rozhlasů, ale rovněž na bezdrátový rozhlas, rozhlasové ústředny a zesilovače, ozvučení pro školy, jednotný čas pro průmyslový podniky, elektronické sirény i ultrazvukové čističky, je společnost EL-MIK. Ta je nejen dodavatelem, ale nabízí rovněž kompletní servis a pravidelnou údržbu těchto systémů.

Chcete zcela nový drátový rozhlas pro města a obce? Specialisté z EL-MIK vám doporučí vhodnou ústřednu s dostatečným výkonem, propočtou potřebnou délku kabeláže i rozmístění a počet tlakových reproduktorů. Firma své služby nabízí v rámci celé České republiky.

Obecní drátový rozhlas patří ke koloritu českých obcí

Rozhodně najdete celou řadu důvodů, jak jej udržet chodu. Má schopnost udržovat občanskou sounáležitost. Obec díky němu více žije. Pravidelná hlášení jsou sledována stejně jako jiná média. I mladší generaci žijící ve městech a obcích vám potvrdí, že pokusy nahradit obecní rozhlas moderními sociálními sítěmi, jako Facebook, pouhým webem, či dalšími mobilními aplikacemi, nejsou dostatečné. Hlášení obecního rozhlasu má prostě svoji váhu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist