Proč zvolit zahradní techniku od Hondy?

Letošní jaro je tady. Zahrada se probouzí ze zimného spánku a žádá údržbu. Jste připraveni? Zkontrolovali jste si, zda je sekačka schopná vytvořit vám anglický trávník? Nebo je už čas koupit novou pořádnou? A říkají vám něco sekačky Honda? Nabídka strojů Honda totiž zaujme každého zákazníka, ať už se jedná o majitele zahrady či profesionála. A proč právě tato značka? Všechny stroje od Hondy mají jedno společné, a to nepopiratelnou kvalitu. Součástí všech strojů jsou dále nejnovější technologie a materiál.

honda_foto_sekacka_hrx-vybava-nejvetsi

 Výběr elektrické sekačky

Máte menší zahrádku? Chcete rychlého a tichého pomocníka, který polovinu práce udělá za vás? Zvolte elektrickou sekačku Honda. Tyto modely sekaček Honda vynikají efektivním sběrem trávy díky funkci optiflow. Disponují speciálním žacím nožem, který pokud narazí na tvrdou překážku, náraz absorbuje a zamezí se poškození podvozku a hřídele motoru. Dělá vám starost kabel? Tak to buďte v klidu, protože elektrická sekačka má chytrý úchop, jehož konstrukce zamezí nežádoucímu napínání a násilnému vytržení kabelu.

honda_foto_sekacka

 Pro větší zahrady a travné plochy jen to nejlepší

Motorové sekačky Honda jsou konstruovány pro rozlehlé travnaté plochy a práci i v drsných podmínkách. Spolehlivé sekačky mají robustní a odolné konstrukce a snadno zvládnou těžké práce při minimálním úsilí. Honda investuje do technologických novinek, kvalitních materiálů a uživatelsky příjemných vychytávek, což se promítá do jednotlivých modelů.

Honda seká za vás

Nestíháte se dostatečně věnovat vaší zahradě? Znáte robotické sekačky Honda? Tichý a samostatný pomocník, který promění zahradu v jeden anglický trávník. Stačí jen správně nainstalovat obvodové vodiče, čímž vymezíte prostor, kde má Miimo sekat. Robotickou sekačku můžete sledovat a ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist