Prodej, pronájem i koupě nemovitosti svépomocí je teď mnohem snadnější

Prodej, pronájem i koupě nemovitosti svépomocí je teď mnohem snadnější
5 (100%) 1 vote

Realitní portál s nadstandardními službami pomůže lépe prodat, pronajmout i koupit nemovitost. Služby, které byste si dříve pracně a draze pronajímali, si teď snadno objednáte na CinCink.cz za předem avizovanou cenu.

Když jste na straně pronajímatele nebo prodávajícího

Nechce se vám platit realitní kanceláři za různé služby kolem pronájmu či prodeje vaší nemovitosti? Nemusíte. Všechny služby, které potřebujete, najdete na realitním portálu CinCink. Pouze vy se rozhodnete, které věci zvládnete svépomocí, a na které si přizvete odbornou pomoc. Co vše si lze objednat?

Odhad nemovitosti na klíč

Špatně stanovit cenu pronájmu nebo prodeje nás může zbytečně připravit o zisk, ale i zbrzdit naši snahu udělat obchod. Když cenu totiž přestřelíme, zájemci se sice mohou ozývat, nakonec ale uspěje někdo jiný, kdo jim nabídne reálnější cenu. Nechte si proto udělat odhad ceny nemovitosti. Je to velice levná služba, kterou odhadce udělá i bez toho, aby se musel jít na vaši nemovitost podívat.

Dokonalá prezentace prodává

Chcete rychle a dobře prodat? Na tom, jak svoji nabídku prezentujete, skutečně záleží. Důležité jsou textace inzerátů pro realitní portály, ale rovněž například profi fotografie. Ty totiž prodávají nejlépe a často je bez pomoci udělat nezvládneme. Mnohé prostory za vyšší cenu si dokonce zaslouží takové speciality, jako je vizualizace interiéru nebo 3D plánek. Každou z těchto služeb si lze samostatně za dobrou cenu opět na realitním portálu objednat.

Rozhodnete se nakonec přece jenom pro makléře?

Pokud zjistíte, že vám starosti kolem prodeje či pronájmu přerůstají přes hlavu, možná začnete zvažovat, že najmout makléře bude přece jen nejlepším řešením. I dobrého makléře naleznete jednoduše díky CinCink.

Když potřebujete právní služby

Nejčastěji si ale neumíme poradit s právními záležitosti prodeje a pronájmu. Stáhnout si někde vzory smluv z internetu se může ukázat jako ošidné. Profesionální právní služby nám umí ušetřit velké množství peněz, přestože se nám to na začátku při jejich cenách nezdá. Portál CinCink.cz vám ušetří práci s hledáním právníka a rovněž právní služby si lze objednat přímo na stránkách. Zkušení právníci uhlídají nejen vaše smlouvy.

Když nemovitost kupujete

Na straně kupujícího jsme nejspíš nástrahám obchodu vystavení ještě více. Znění smlouvy je důležitější, než si obvykle myslíme. Často podlehneme mylnému dojmu, že pokud má prodávající realitní kancelář, která ho zastupuje, zastupuje i naše zájmy. Tak to je skutečně ten největší omyl. Předpokládá se, že minimálně 40 % smluv je sepsáno pouze jednostranně výhodně. A rozhodně ne v náš prospěch. Problémy se objevují i jinde.

Technická inspekce nemovitosti je základ

Než podepíšete rezervační smlouvu, rozhodně nestačí jenom vaše osobní prohlídka nemovitosti. V dnešní době je nutností technická inspekce nemovitosti. Pouze ta dokáže odhalit skryté vady na objektu, kterých si jako laik nemáte šanci všimnout a mnohdy jsou rovněž pouhým okem nezjistitelné. Kde však inspektora na posouzení stavu nemovitosti sehnat? A navíc za rozumnou cenu? Odborníci z CinCink.cz si uvědomují, jak je tato fáze předkupního procesu důležitá. Proto ve svých službách odborníky z této oblasti nabízí.

Další užitečné služby pro kupující

Jako kupujícímu vám CinCink.cz nabízí i další služby: právní služby, úschovu peněz i služby daňového poradce. Na stránkách portálu nechybí hypoteční kalkulačka. U té ale pomoc s financováním vaší nemovitosti rozhodně končit nemusí. Jelikož je CinCink.cz úzce propojen s Komerční bankou, vyjedná pro vás portál výhodnější podmínky, je schopen zrychlit vyřízení žádosti i pomoci hladce projít celým schvalovacím procesem.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist