Prodlužování řas aneb jak být krásná hned po probuzení?

Prodlužování řas aneb jak být krásná hned po probuzení?
Ohodnoťte článek!

Každý z nás to jistě známe – ráno zazvoní budík, my ho zaklapneme a ještě 5 minut si poležíme. Jenže když otevřeme oči, tak se z pěti minut najednou stalo třicet. To už je potom pořádná ranní honička! Co zabere ženám nejvíce času? Samozřejmě zkrášlování. Prodloužení řas je skvělým pomocníkem nejenom pro tato rychlá rána, ale také celkově pro usnadnění každodenního rituálu u zrcadla.

Jak prodloužení řas probíhá?

Pokud jste v tomto ohledu nováčkem, a teprve vás prodloužení řas čeká, rozhodně se nemusíte ničeho bát. Prodloužení řas Olomouc probíhá profesionálně, bude se vám věnovat zkušená kosmetička, samozřejmě je vám k dispozici i pohodlné lůžko, na kterém budete zhruba hodinu a půl až dvě hodiny relaxovat. Po tu dobu vám budou řasy aplikovány metodou „řasa na řasu“. Jak už název vypovídá, na každou vaši řasu bude speciálním lepidlem přilepena řasa delší a natočená.

Jak dlouho mi nové řasy vydrží?

Samozřejmě, nic netrvá věčně, proto musíte pravidelně docházet vypadané řasy doplňovat. U každé ženy je doba pro doplnění individuální, obvykle se ženy vrací po třech týdnech. Teď už v salonu ale nestrávíte tak dlouho, jako při úplně prvním prodlužování řas. Doplnění trvá zhruba hodinu – takže opět skvělá doba pro relaxaci. Klidně můžete na lehátku i usnout, to se často stává. Ani se nenadějete a budete zase o něco krásnější.

Z jakého materiálu tyto řasy jsou?

Základem pro každou umělou řasu je syntetika. Nicméně máte také možnost zvolit takzvané kašmírové řasy, které jsou nejenom na dotek, ale hlavně na pohled měkké a hebké jako peříčka. Tento druh je velice oblíben, protože jsou nejenom krásné, ale hlavně lehké. Oproti klasickým řasám o celých 50 procent. Nezatěžují tak vaše přírodní řasy, které nemají tendenci tolik vypadávat.

Který typ zvolíte vy?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist