Romantické pivní lázně v centru Prahy

Ohodnoťte článek!

Také patříte k těm, kdo ještě nemají přesně rozmyšleno, jaké vánoční dárky věnovat svým nejbližším nebo kamarádům? Na poslední chvíli nechává nákupy velká část našich obyvatel. Odrazuje je přeplněnost obchodů, fronty, ceny, ale také to, že neví, co koupit.

Jestliže chcete svého partnera nebo třeba rodiče mile překvapit, ale nemáte dostatek inspirace, věnujte jim zážitek v podobě pobytu v pivních lázních v Praze. Vše vyřídíte z pohodlí domova, aniž byste museli absolvovat tlačenici nebo několik hodin v obchodech.

Krásný pobyt s relaxací a hezkým prostředím

Pokud se pro pivní lázně rozhodnete, prožijete příjemnou proceduru, která vás zbaví stresu a navodí vám příjemnou náladu. Jde o proceduru, kdy je do vody ve vaně přidáno černé pivo bohaté na minerální látky i vitaminy ze skupiny B. Voda je také nasycena kysličníkem. Čeká vás 20 minutový oddech ve vaně a 15 minutový suchý zábal.

Pokud se rozhodnete pro opakovanou návštěvu, zajistíte své pokožce regeneraci, hydrataci a zlepšíte váš imunitní systém.

Výborná dostupnost a komfortní ubytování

Skvělé je např. zvolit si pivní lázeň pro dva, kdy věnujete pobyt svému příteli nebo manželovi. V takovém případě se hodí ubytovat se alespoň na tři, čtyři dny, abyste si také užili pobyt v Praze. V samotném hotelu si budete moci vychutnat nejen pivní lázeň, ale i výbornou kuchyni a ubytování ve velmi příjemně zařízených apartmánech.

Stačí podívat se na fotogalerii Vinohradského domu a budete si jisti, že se zde chcete podívat. Také reference, které jsou na jejich webu uvedeny, mluví za své.

Neváhejte a rezervujte si pobyt co nejdříve. Pokud jej někomu věnujete, věnujete krásný zážitek, na který bude daná osoba dlouho vzpomínat. Stejně tak sem můžete jet s partou přátel, lázeň si můžete objednat i jako skupinovou až pro 6 osob.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist