Rozmazlování není nikdy dost

Rozmazlování není nikdy dost
5 (100%) 2 votes

3Ukažte svému protějšku, že ho chcete rozmazlovat. Zamluvte zamilovaný víkend a společně si odpočiňte od všedního ruchu a pracovního stresu. Prohlubte svůj vztah díky společně strávenému času a skvělé relaxaci.

Snídaní vše začíná

Po ránu si užijete bohatou snídani, kterou můžete dle libosti změnit i na „brunch“ či dřívější oběd. Je jen na vás, kdy budete vstávat, kdy jíst a kdy budete relaxovat. Nikdo vás nehoní nesmyslnými uzávěrkami, nikdo na vás nekřičí. Všichni jsou milí, vstřícní a usměvaví. Z každého čiší radost a pozitivní myšlenky.

Připravte pro svého partnera malé překvapení. Hodování u rybníka s plným piknikovým košem uprostřed krásné obory. Na to nezapomene ani jeden z vás. Klidná vodní plocha vás navnadí na skvělou relaxaci, kterou si ve dvou užijete vždy nejlépe.

Domluvená masáž vás krásně navnadí na zbylý program večera. Odevzdáte se do rukou profesionálů, kteří vám pomohou od bolesti a nahromaděného stresu ve vašem těle. Jako doplněk k masáži můžete využít venkovní bazén, v případě špatného počasí interní solárium.

I večer máte co dělat

Na večer můžete společně zajít do nově vybudované suché sauny. Užijte si kromě skvělé regenerace těla a mysli i bohatou dávku ovoce, zeleniny, vybraných sýrů a láhev šumivého vína. Večer zakončíte ve svém pokoji, který pro vás bude oázou klidu a radosti.

Kde zažijete snový partnerský víkend?

Přeci ve wellness resortu K-Triumf ve vyhlášených lázeňských Velichovkách (Východní Čechy). Součástí areálu je tenisová dvouhala, stáje s koňmi a v blízkosti je i střelnice pro trochu adrenalinovější zážitky.

Zajeďte k nám a poznejte, že zde načerpáte nejvíce energie a odpočinete si. Prožité úžasné partnerské zážitky vám už nikdo nevezme…

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist