Rychlá, ale zdravá svačinka

Rychlá, ale zdravá svačinka
Ohodnoťte článek!

Kdysi byly doby, kdy dětem svačinky chystaly maminky, dnes je daleko pohodlnější, když rodiče dají dítěti peníze, aby si něco dobrého koupili sami. Ale je to správně, jak dítě pozná, že to co si koupí je dobré? Jen chuť není rozhodující, podstatná je kvalita.cesnekova-bagata_big

Maminky, kupujte svačinky

Když pošlete malé dítě do obchodu pro svačinu, tak to končí vždy podobně. Pokud si nedá něco sladkého, tak sáhne po bagetě. Samozřejmě, že bageta není špatná volba, protože je uvnitř, všechno, co by dítě mělo mít, tedy sýry, salámy i zelenina. Ovšem mezi jednotlivými bagetami jsou podstatné rozdíly. Pokud chcete ty nejlepší bagety, musíte se podívat na to, co je uvnitř. Nesmíte se spokojit s nějakými náhražkami, protože ty dětskému tělu nedají živiny, které potřebuje, naopak ještě mu může trošku uškodit.

Sýr musí být sýrem a salám salámem

Snad všechny bagety vám budou chutnat, protože jejich složení je dosti podobné, avšak opravdu je mezi nimi rozdíl. Například když si dítě kousne do Juddy bagety, tak si bude myslet, že mu maminka znovu chystá svačinky. Její kouzlo spočívá ve spolupráci s českými výrobci, díky kterým na vás čeká nejen chutná, ale zdravá svačinka. Nebudete kousat do chemických náhražek, ale česká kvalita vám připravila sýr, který je opravdu z mléka, salám, ve kterém maso najdete a čerstvou zeleninu. Rozhodně nesmí chybět ani flák masa a další chutné suroviny.

Dnes sýr, zítra steak

Velkou výhodou je, že Juddy nabízí širokou škálu, takže i kdybyste svému dítěte dávali každý den na svačinku bagetu, tak nemusí mít celý týden stejné jídlo. Kromě klasických druhů, jako je sýrová či šunková, nesmí chybět ani bageta s masem. A díky nápaditosti a vaším chutím si můžete pochutnávat i na super novinkách. Například steaková bageta se hodí, když má váš klučina tělocvik anebo když kvůli autobusovému spojení nestihne oběd. Stejně tak si můžete pochutnat i na kuřecím špízu a dokonce i na česnekové, ale pokud je váš školák zamilovaný, tak kupte raději tu masovou, než česnekovou.

Dnes bude bageta

Juddy bagety opravdu chutnají mnoha školákům, což je dobře, protože to je výborná cesta, jak do svého dítěte dostanete i zeleninu. A tak není divu, že rodiče svým dětem bagety kupují. Ale kde je kupují? Pokud se vám zbíhají sliny a už máte na nějakou bagetu chuť, tak to není problém, protože je koupíte v mnoha automatech, které jsou rozšířené po celé republice. Některé automaty jsou i přímo ve školách, což je pro rodiče dobrá zpráva, protože aspoň vědí, co jejich dětí jí a mohou být spokojení, že mají kvalitní svačinku. Každopádně je lepší, když si dítě koupí bagetu české kvality, než aby si koupilo jen nějakou sladkou tyčinku a kolu.

Bagety jsou nejrychlejší svačinkou, a když sáhnete po té správné – po té, co bude mít opravdu kvalitní suroviny, tak budete mít i zdravou svačinku. A věřte, že takové bagety existují a jsou opravdu výborné.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist