Sálavé teplo zahřeje vás i vaše blízké

Chybí vám v zimě sluníčko? Jeho teplo se dá alespoň částečně nahradit teplem z krbu. Musíte si ale pořídit ten správný krb. Nejde o jednoduchou volbu. Důležité je, aby krb produkoval zdravé teplo, nepřehříval se a nevysušoval vzduch. Tyto požadavky splňuje teplo sálavé.kappa-rs

Nedochází k vysušování vzduchu

Pokud vám záleží na tom, abyste vy i vaši blízcí žili ve zdravém teple domova, vyberte si sálavé a akumulační krbové vložky. Právě tento druh topení vám zajistí sálavé teplo. Tyto vložky neohřívají vzduch, který se v místnosti nachází. Proto nedochází k víření prachu, který se přepaluje na topidle. Vzduch se nevysušuje. Princip sálavého tepla tkví v tom, že se ohřívají předměty v místnosti, a sice podlahy, stěny, nábytek, předměty. Ohřátými plochami se také z části ohřeje i okolní vzduch. Šíření tepla pomocí sálání je velmi zdravé pro dýchací cesty člověka. Krbové vložky vyzařující sálavé teplo jsou proto vhodným řešením pro alergiky a astmatiky, kterým hodně usnadňují dýchání.

Výkon je možné upravit podle potřeby

Kombinace krbové vložky a akumulační obestavby také umožňuje snížit náklady na topení. Výdej tepla se rozloží do delšího časového úseku několika hodin. Teplo se uvolňuje postupně, a proto nedochází k nežádoucímu přetápění místnosti. Výkon se dá snížit až na méně než 2 kW. V nabídce sálavých a akumulačních krbových vložek FLAMEN můžete vybírat z několika typů, které se liší účinností, výkonem, rozměry a provedením. Díky tomu si můžete vybrat krbové vložky šité výkonem na míru velikosti vašich obytných místností, ale i přesnému umístění. Lze využít lze využít čelní, rohové pravé nebo rohové levé provedení krbové krbové vložky. Je jenom na vás, která se nejlépe hodí k vám domů.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist