Samozabarvovací brýlové čočky Hoya

Samozabarvovací brýlové čočky Hoya
Ohodnoťte článek!

Byly Vám Vaší oční lékařkou předepsány dioptrické brýle a ráda byste si vybrala takové, které budou nejen dobře vypadat, ale které budou také vyrobeny ze skutečně kvalitního materiálu? Společnost Hoya přináší na trh pravidelně dioptrická skla a čočky té nejvyšší kvality. K zástupcům kvalitních a přitom komfortních dioptrických skel i brýlových čoček patří rozhodně také samozabarvovací brýlová skla a samozabarvovací čočky. Někdy můžete samozarvovací brýlová skla najít také pod pojmem fotochromatická brýlová skla.

Jejich výhoda spočívá zejména v tom, že se umí jedinečně přizpůsobit dennímu světlu. Při prudkém světle se stávají tmavšími a při poklesu sluneční intenzity se naopak odbarvují. Nejpružněji samozabarvovací brýlové čočky reagují v chladnějším slunečním počasí. Znamená to tedy, že tyto brýle nachází uplatnění nejen v letním období, ale také na podzim či v zimě. Uživatelkám samozabarvovacích brýlí to přináší ještě jednu velkou výhodu a to sice, že sebou mohou nosit jen jedny brýle. Uživatelky samozabarvovacích brýlí tak nemusí sebou v kabelce nosit několikatery dioptrické brýle a vyměňovat tak při pobytu venku čiré dioptrické brýle za sluneční. Řadě žen umožňují tyto brýle nejen zkvalitnění zraku, ale také udržet si během dne dobrou náladu.

Samozabarvovací brýle umožňují ženám, které jsou odkázané na nošení brýlí, užívat si pobytu na sluníčku a nemžourat tak do slunečních paprsků. Pryč jsou rovněž časy, kdy jste tiše záviděla kamarádkám s dobrým zrakem, že díky slunečním brýlím mohou v pohodě řídit také při západu slunce. Díky samozabarvovacích brýlím se již nebudete muset dále omezovat při aktivitách, které tvoří součást Vašeho života. Staňte se chytrou ženou a pořiďte si samozabarvovací čočky!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist