Sex na netradičních místech. Proč ne?

Sex na netradičních místech. Proč ne?
Ohodnoťte článek!

Oživení každého vztahu je jakousi samozřejmostí. Po jisté době už se prostě začnete nudit a nejdříve se to nejspíše projeví v intimní oblasti. Stereotyp ze života můžete vyhnat různými aktivitami, co ale v oněch intimních sférách? Stačí jen změnit prostředí nebo použít nějaké známé erotické pomůcky. Hraček pro dospělé existuje doslova moře, tak proč byste je nemohli dle vlastní libosti vyzkoušet? My se zaměříme na nejrůznější netradiční místa pro sexuální hrátky, nicméně na různé erotické pomůcky také nezapomeneme.

Milování na veřejnosti vyhovuje jen někomu

Spousta lidí si pod sexem na veřejnosti představuje milování na nejrůznějších místech, jež jsou přístupná každému. I na taková místa si lze vzít erotické prádlo a začít s milováním se. Některé muže pocit z toho, že mohou být při činu přistižení, neskonale vzrušuje, a tak není od věci si tuto praktiku vyzkoušet. A jaká místa jsou preferovaná? Například veřejné šatny anebo převlékací kabinky v různých buticích a supermarketech. Výjimkou nejsou ani toalety. S takovým dildem, s jehož výběrem vám pomůže video níže, si tady můžete užívat i specifických skleněných hrátek.

Užijte si kdekoli v domácnosti

Větší množství lidí preferuje při sexu mnohem vyšší míru intimity. Přece jen se jedná o akt, který není primárně určen očím veřejnosti. Výbornou volbou v jakékoli domácnosti je z hlediska výběru místa hlavně koupelna. Milovat se lze na vaně nebo na pračce, případně ve větších koupelnách i ve sprchovém koutě. Pokud tady použijete anální kolík, o zábavu bude postaráno. Stejně tak se pro předehru hodí venušiny kuličky. V domácnosti je pro milování se výborná třeba i kuchyně.

Sex v exteriéru přináší maximální vzrušení

Užít si můžete i na čerstvém vzduchu. Terasy, pergoly anebo balkony jsou k tomu jako stvořené. Někdo se rád miluje i v lese nebo částečně pod vodou. Pomoct vám kdekoli může třeba vibrátor. Nejznámější tuzemský sexshop Růžový slon nabízí fakticky vše.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist