Šicí stroj a řezací plotr vám usnadní ruční práce

Šicí stroj a řezací plotr vám usnadní ruční práce
5 (100%) 1 vote

Šití už není doménou jen starších žen, které šily v letech dávno minulých, kdy nebylo v obchodech možné najít něco originálního, nebo dobře padnoucího. Stále víc mladých žen a dívek se zajímá o ruční práce. Není divu, v uspěchané době plné stresu je to výborný způsob, jak se odreagovat. Mnoho žen nabízí své výrobky i na internetu a prodává je na nejrůznějších webech, kde se právě rukodělné výrobky prodávají.

Jestliže i vy patříte k těm, které rády šijí, chtějí se šít naučit, práci či hobby vám zpříjemní šicí stroje Brother. Jde o japonskou značku, která na našem trhu šicí stroje nabízí již 25 let. Můžete od nich očekávat spolehlivost, jednoduché ovládání, kvalitu, ale také krásný design. Uznání dostávají od uživatelů na všech kontinentech. V D-Testu probíhajícím v prosinci získaly taktéž ocenění.

Jaký šicí stroj si vybrat?

Určitě budete překvapeni, ale kvalitní šicí stroj Broher KD 144 koupíte již za 2 970 Kč. Je vhodný pro všechny, kdo začínají. Je velmi dobře vybavený a snadno ovladatelný. Zkušené švadlenky mohou sáhnout např. po šicím stroji Brother Innov-Is 15, který získal ocenění D-Testu „velmi dobrá kvalita“, a to 80 % ze 100 % v boji s celkem 13 soupeři. Do konce ledna si jej můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu. Je elektronický, má volné rameno, tichý chod, samozřejmostí je jednoduchá obsluha. Stroj má také funkci „automatické knoflíkové dírky“.

Znáte řezací plotr?

Dalším strojem, který si od společnosti Brother můžete zakoupit, je řezací plotr. S ním vyřežete obrázky do látky, papíru, fólie, plsti a jiných materiálů. Můžete použít obrázky z paměti plotru, či si nascanovat své vlastní. Umí také kreslit pomocí per, nebo přímo vyřezávat, pokud do něj vložíte látku s výrazným vzorem. S dokoupenou aplikací vám také připraví dílky látky pro patchwork, také pomůže s výrobou scrapbookingu.

Pracujte rády a rychle, šicí stroj či řezací plotr vám k tomu pomůže.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist