Šicí stroje vynikají technologickými vymoženostmi

Šicí stroje vynikají technologickými vymoženostmi
Ohodnoťte článek!

Ty tam jsou časy, kdy šicí stroje patřily do rukou pouze hospodyňkám nebo těm, kteří toužili jít studovat na švadlenu, krejčího či návrháře. Šicí stroj je praktickým pomocníkem v domácnosti, s nímž si snadno a zdarma ušijete či zapošijete, co je třeba.

Výkonné šicí stroje

Pokud milujete originální módu či jste prostě jen kreativní člověk, nebude těžké vás přesvědčit o koupi šicího stroje. Na trhu je dnes řada dostupných látek a textilních komponentů, s nimiž si můžete vytvořit originální model, který nikdo jiný nebude nosit. Šicí stroje ocení ovšem i ti, kteří občas bojují s roztrženými švy, potřebují zkrátit nohavice, zapošít rozpárané rukávy či si chtějí zúžit šaty, protože zhubli. Nač platit velké peníze švadlenám, když lze mít doma pomocníka, s nímž to samé zvládnete hravě za pár minut? Každý šicí stroj má k dispozici hned několik typů stehů. Pracovat lze s klasickým rovným, ozdobnými formami nebo tzv. entlovacím stehem, jenž zabrání třepení látky a podpoří pevnost stehu. Jestli ovšem chcete opravdu precizně a pevně spojit látky do švu, doporučujeme overlock, tedy přístroj využívaný speciálně na šití pevných a profesionálních entlovacích stehů. Výběr doplňků vám též rozšíří možnosti. Víte, že existuje speciální patka, která vám umožní vytvořit tzv. neviditelný steh?

Vyšívací stroje pracují jako počítač

Další úžasnou sféru možností, jak dopřát vaší kreativitě prostor, představují vyšívací stroje. Chcete někomu darovat něco výjimečného? Vyšijte mu na kapesníček, košili nebo i ručník jeho monogram. Vyšívací stroje vám umožní vybrat si z široké škály motivů, jež chcete využít. Je vám to stále málo? Nevadí. Díky technologiím nabízí k dokoupení další softwary, a ty vám nabídku rozšíří. Tito pomocníci do vaší domácnosti už většinou mají i zakomponované LCD obrazovky, takže si můžete hned názorně vyhodnotit, jak bude vaše výšivka vypadat. Vytvoříte si ji přesně podle vašich představ, rychle a zadarmo.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist