Sníte o krásných, dlouhých vlasech? Vyzkoušejte stále oblíbenější prodlužování vlasů.

Účes dokáže velmi změnit vzhled každé ženy. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Máme-li zdravou, lesknoucí se a bohatou hřívu, své pohledy na nás obracejí nejen muži, ale i mnohé ženy.

Jestliže jste se nechala ostříhat a nyní toho litujete, patříte k těm, komu rostou vlasy pomalu, nebo jste je měla zničené a potřebovaly radikální zkrácení, ve všech případech je dobrou volbou prodlužování vlasů. Je cenově dostupné, rychlé, odolné a každé dámě velmi pozvedne sebevědomí.

Kouzlení s pramínky

K prodlužování se používají umělé nebo přírodní pramínky. Mohou být jakkoli dlouhé a barevné. Specialistou v oboru prodlužování vlasů je salon MagDAlena Praha. Na našem trhu se pohybuje již 25 let. Svými dovednostmi získanými v Londýně změnili a zkrášlili vzhled mnoha dam a dívek.

S výběrem barvy a odstínu vám ochotně pomohou a budete-li mít zájem, doporučí a vytvoří i slušivý účes. Prodloužené vlasy je možné melírovat i odbarvit bez toho, aby se to na nich podepsalo. Okořenit vaše vlasy mohou i barevné prameny nebo třeba zapletené africké copánky či dread-lock.

Metody prodlužování vlasů

Salon MagDAlena Praha svým zákaznicím provádí dva druhy prodloužení. Vybrat si můžete:

Prodlužování vlasů a zvětšení objemu – používají se evropské přírodní prameny jakékoli délky a odstínu. Speciálním kosmetickým voskem a zahřívacím přístrojem se zafixují k vašim vlasům, s nimiž se po zastydnutí pevně spojí. Účes nevyžaduje žádnou zvláštní péči, můžete navštívit bez obav bazén, saunu, sportovat… Jediné, co byste měla udělat, je objednat se na kontrolu a případné úpravy po 3-4 měsících od prodloužení.

Velkou výhodou je, že je možné prodloužené vlasy na vaše přání odstranit jednoduchým rozpouštědlem. Bezpečně odstraní nové vlasy a vašim vlastním nijak neublíží.

Prodloužení vlasů obarvenými vlasovými prameny – jde o způsob podobný melírování. Vyberete si pramínky požadované barvy nebo barev. I tady platí, že lze barevné pramínky kdykoli odstranit. Nebudete si ničit své vlasy či čekat, než vám melír odroste.

Vyzkoušejte i vy možnosti, které nabízí salon MagDAlena, a uchvaťte okolí svým krásným, novým účesem.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist