Spodní prádlo jako dárek pro muže? Budete se divit, ale zabodujete!

Spodní prádlo jako dárek pro muže? Budete se divit, ale zabodujete!
5 (100%) 1 vote

Chytré ženy nakupují praktické a přitom stylové věci. Pokud jde o dárky pro muže, výběr není snadný, protože pánové mají zcela odlišné představy. Přesto můžete být v klidu, protože se najde pár položek, které váš partner nezbytně potřebuje a zároveň ho potěší. V případě značkového spodního prádla možná až nečekaně.

Když dostane značkové spodní prádlo žena, její srdíčko zaplesá a na obličeji se objeví úsměv od ucha k uchu. Samozřejmě za předpokladu, že se muž trefí do jejího vkusu a sáhne po pohodlném modelu z nejlepších materiálů. A co když se role obrátí – může mít zástupce pánského pokolení ze spodního prádla stejnou radost? Stoprocentně, ale musíte zalovit ve správném sortimentu.

Jaký střih mají muži nejraději?

Odpovědět na výše položenou otázku není snadné. Házet všechny muže do jednoho pytle zkrátka nelze, a taky byste se měla řídit selským rozumem. Pokud váš partner zarytě obhajuje těsné slipy, pořiďte mu právě tento druh prádla. Případně boxerky, které jsou mezistupněm slipů a volných trenýrek.

Mnohem jednodušší to mají ženy, jejichž partneři spodní prádlo neřeší a nosí, co jim je naservírováno až pod nos. Máte-li po svém boku někoho takového, můžete mu darovat spodky podle vlastního vkusu. Skvělou volbou jsou české trenýrky Styx či Represent. Zboží obou zmíněných značek se vyznačuje nadstandardní kvalitou a jedinečným designem.

Opravdu mu spodní prádlo udělá radost?

Stále si nedokážete představit, jak se bude tvářit, až si k narozeninám nebo při jiné příležitosti rozbalí balíček a najde v něm spodky? Nenechte se mýlit. Například značkové trenýrky Represent jsou baleny do exkluzivních tubusů a budí dojem výjimečnosti již na první pohled. A až si je váš partner poprvé vyzkouší, okamžitě se do nich zamiluje, protože takového komfortu se mu ještě nikdy nedostalo.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist