Spodní prádlo Victoria’s Secret

Spodní prádlo Victoria’s Secret
5 (100%) 1 vote


Victoria’s Secret je značkou, která patří mezi neznámější a přední značky na celém světě. Victoria’s Secret se zaměřuje na výrobu spodního prádla, které disponuje vysokou kvalitou a originalitou. Od této přední a světoznámé značky si můžete vybrat z velkého množství kalhotek, podprsenek, nočních košilek, pyžam i županů v různých jedinečných designech, barvách i provedení.

Spodní prádlo Victoria's Secret

Jedinečnost spodního prádla od VS

Spodní prádlo Victoria’s Secret na rozdíl od jiných značek dokáže perfektně zvýraznit ženskost a krásu u každé ženy. Spodní prádlo umožňuje každé ženě získat svůdný vzhled a perfektní dekolt, díky kterému získá pozornost každého muže. Jinými slovy spodní prádlo od Victoria’s Secret dokáže učinit z každé ženy neodolatelnou.

Výhody spodního prádla Victoria’s Secret

  • dokonalé a luxusní soupravy
  • jedinečný design
  • maximální pohodlí při nošení
  • velké množství střihů a barev

Značka Victoria’s Secret

Victoria’s Secret je předním výrobcem luxusního spodního prádla a v současné době se řadí mezi nejznámější značky po celém světě. Tato přední a světoznámá značka vznikla již v roce 1977, jejímž zakladatelem byl Roy Raymond. Firma vznikla z důvodu, aby ukázala mužům, že nakupování spodního prádla pro partnerku nemusí být nepříjemnou záležitostí. Kromě spodního prádla firma nabízí také sexy plavky a oblečení, sandály, sluneční brýle, kosmetiku a parfémy.

Výroba spodního prádla

Spodní prádlo od této přední značky patří k velmi žádaným a nejvyhledávanějším ze sortimentu této značky. Je vyráběno z kvalitních materiálů a špičkovými technologiemi. Dnes lze zakoupit spodní prádlo Victoria’s Secret v mnoha podobách – od klasických a jednotlivých dílů, podprsenek a kalhotek přes kompletní soupravy a sety.

Variabilní spodní prádlo

Značka Victoria’s Secret nabízí spodní prádlo, které disponuje variabilitou. Spodní prádlo se dokáže přizpůsobit nejrůznějším typům oblečení, hodí se tedy jak do společnosti, práce, tak i na ven.

Podprsenky VS

Podprsenka od VS je po dlouhá léta obrovským módním pojmem. Co je však oproti jiným dělá jedinečným? Podprsenky Victoria’s Secret jsou známkou luxusu za přijatelnou cenu, disponují push-up efektem a dle vhodně zvoleného střihu lze zvětšit prsa až o 2 čísla.

Kalhotky VS

V nabídce této značky jsou klasické kalhotky, tanga jak pro běžné nošení, tak i pro sportovní činnosti. Victoria’s Secret má v nabídce i běžné kalhotky v různých barevných kombinacích a střihů. Kalhotky od Victoria’s Secret jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, dokážou se tedy vždy perfektně přizpůsobit tvarům každé ženy.

Spodní prádlo Shapewear

Spodní prádlo Shapewear je stahujícím prádlem, který zeštíhluje a zpevňuje každou postavu. Tento druh prádla dokáže skvěle vytvarovat břicho, zadek i stehna. Hodí se zejména pro plnější postavy nebo pod upnuté oblečení.

Stahující prádlo je vyrobeno z jemného, ale pevného mikrovlákna, které dokáže tělo obepnout a stáhnout. Toto pohodlné spodní prádlo se perfektně přizpůsobí každému tělu a postavu rovnoměrně zeštíhlí a vytvaruje.

Spodní prádlo No Lines & Seamless

Označení No Lines & Seamless představuje bezešvé spodní prádlo, které nabízí uživatelkám vyšší komfort při nošení. Bezešvé spodní prádlo je totiž velice pohodlné, elastické, prodyšné a přitom jemné a na omak hladké. Někdy se mu přezdívá také druhá kůže. Bezešvé spodní prádlo se nejvíce hodí pod každé oblečení, které obepíná postavu. Nikterak totiž nenarušuje vrchní oděv (např. rýsováním kalhotek pod oblečením).

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist