Stěhování do nového hnízdečka lásky byste měla oslavit několikanásobným orgasmem

V posledních několika letech se úrokové sazby hypotečních úvěrů drží poměrně nízko, což doslova vybízí k pořízení si vlastního bydlení. Pokud jste se rozhodla investovat do nemovitosti, přestěhovat se do většího bytu a začít další etapu svého života, udělala jste správně. Jakmile se zapíšete do katastru nemovitostí a dostanete klíčky, měla byste začít přemýšlet, jak první noc v bytě, respektive domě strávíte. Jestliže nemáte žádného partnera, nevadí, protože si vystačíte s erotickými hračkami.

Pravděpodobně nám dáte za pravdu, že po uspokojení se spí velice dobře, dokonce se potom zdávají příjemné sny. Představte si, jak perfektně by se vám spalo po několikanásobném uspokojení. Že nemáte přítele, milence, manžela? Vůbec nevadí, protože o vaše vyvrcholení se postarají i hračky pro dospělé.

Jaké jsou k dostání erotické pomůcky?

V šuplíku nočního stolku nesmí chybět vibrátor. Sexshopy nabízí několik variant a provedení. Záleží na tom, jakou chcete velikost, materiál, tvar, ba dokonce i barvu. Dokonce jsou v nabídce i vibrátory gelové anální, nebo pro masáž bodu G.

Velice populární jsou Venušiny kuličky, jež existují už stovky let. Slouží nejen k uspokojení, ale také k posilování pánevního dna, což jde ruku v ruce s hlubšími sexuálními prožitky. Venušiny kuličky si můžete klidně vzít, jak půjdete běhat či nakupovat.

Vibrační vajíčko si vás podmaní

Jakmile vyzkoušíte vibrační vajíčko, řeknete si, že už ani chlapa nepotřebujete. V podstatě se jedná o malinkatý vibrátor v kulatém vajíčku. Sama si regulujete vibrace tak, abyste dosáhla vyvrcholení. Vibrační vajíčko má dálkové ovládání, a tak si snadno nastavíte, jak zrovna má vibrovat. Klidně si ho dejte do kalhotek a vyrazte s ním do městské hromadné dopravy. To bude jízda.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist