Štíhlá silueta ve vteřině: Objevte tajný trik!

Štíhlá silueta ve vteřině: Objevte tajný trik!
5 (100%) 1 vote

Chystáte se na party, důležitou schůzku či rande a chcete vypadat skvěle? Trápí vás pár nedostatků na postavě, ale už s tím nemáte čas nic udělat? Nezoufejte – poradíme vám, jak můžete být ve vteřině štíhlejší!

Objevte kouzlo stahovacího prádla!

Zapomeňte na předsudky a vyzkoušejte stahovací prádlo. Ukážeme vám, že stahovací a zeštíhlující prádlo může vypadat skvěle a poradíme vám, který kousek je pro vás ten pravý.

Tip: Stahovací prádlo, které pořídíte na Astratex.cz, maskuje příznaky celulitidy a díky speciální úpravě materiálu dovolí pokožce dýchat.

hanna_6713

Stahovací prádlo dokáže divy – okamžitě zpevní, zeštíhlí a vytvaruje siluetu a tím vám napumpuje sebevědomí. A nikdo nemusí o vašem tajemství vědět. Jak si ale vybrat?

Stahovací kalhotky jsou nejrozšířenější. Ale! Nehodí se pro každou příležitost, ani pro každý typ postavy.

  • Stahovací kalhotky se hodí pro ženy, které trápí povolený zadeček a bříško. Hodí se pro každý den, kdy se chcete cítit přitažlivěji. Rozhodně se ale nehodí pod obepnuté šaty – stačí, aby se jen trochu shrnuly, a ihned bude vaše tajemství vyzrazeno.
  • Pokud potřebujete zeštíhlit a zpevnit od pasu až ke kolenům, tak jsou pro vás jako dělané stahovací kalhotky s delší nohavičkou.

Stahovací body se postará o ploché bříško, pevné boky a pozvednutý zadeček. Po něm sáhněte, než si obléknete obepnuté oblečení. Perfektně stáhne oblast boků i zadečku a zpevní oblast pasu. Většinou se zapíná v rozkroku na dva háčky. Vybírat můžete zpravidla ze dvou variant:

  • Stahovací body, které zakrývá i oblast prsou. Takový typ si mohou ženy s většími ňadry dovolit, jen pokud je body vybaveno kosticemi.
  • Body s hlubokým dekoltem, který končí pod linií podprsenky. Díky širokým ramínkům bude bezvadně držet a nebude se rolovat dolů. Hodí se pro každý typ postavy.

Všechny tyto typy stahovacího prádla naleznete v eshopu Astratex.cz!

Alternativa ke stahovacímu body jsou stahovací šaty. Pokud se bojíte, že by se mohly hrnout směrem nahoru, poohlédněte se po takových, které jsou vybaveny silikonovým páskem. Obléknout je můžete pod šaty, ale i třeba pod sukni. V zimě mohou posloužit jako zeštíhlující spodnička – budete štíhlejší a navíc v teple! Pokud máte větší ňadra, sáhněte po takovém modelu, pod který můžete obléct podprsenku.

hanna_646

Dopřejte si instantní dávku sebevědomí. Nemračte se na sebe do zrcadla ani o vteřinu déle a oblékněte prádlo, ve kterém budete skvěle vypadat, i se tak cítit.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist