Tapetování je v kurzu. Hodí se do každého interiéru

Tapetování je v kurzu. Hodí se do každého interiéru
Ohodnoťte článek!

Díky tapetám dokážete snadno vylepšit vzhled jakéhokoliv interiéru. Vyzvedne panelákový byt, strohost odebere moderní novostavbě, neurazí ani v historickém interiéru.

Na zeď se hodí papírové, vliesové i vinylové tapety

Tapetování není složité, navíc vždy si můžete pozvat řemeslníka. Změna interiéru k lepšímu je vidět velice rychle. Často je až nečekaně působivou. Možná jste plánovali stavební úpravy, nákup nového nábytku a kdoví co ještě. Ale po vytapetování můžete zjistit, že změna je dokonalou i bez zmiňovaných investic. Tapety umí dodat atmosféru. Dovedou dokonce věrně imitovat přírodní materiály, takže si s pouhou tapetou vytvoříte za postelí v ložnici cihlovou, a v obýváku za sedací soupravou kamennou zeď.

Speciální tapety mohou na podlahu i nad kuchyňskou desku

Tapety však dnes umí mnohem více. Kvůli novým kachličkám za linkou byste museli vystěhovat kuchyň. Zkuste to ale jinak. Se speciální samolepicí tapetou. Čistota se s tapetou udržuje v kuchyni snadněji než s kachličkami. Tapety dovedou zamaskovat i vady na podlaze, či prostě jinak zajímavě podlahy osvěžit. Koupíte též samolepicí 3D mozaiky či 3D stěnové obklady.

Fototapety místo obrazů

Hotové i na míru – takové mohou být fototapety, kterými si vyzdobíte své bydlení. Umístíte je nad kuchyňskou linku i na zeď kdekoliv v bytě. V e-shopu s tapetami Tapeta-dekorace.cz pro vás připraví i fototapetu zcela na míru. Z čeho jiného než z vaší vlastní fotografie? Fototapety umí zpestřit kterékoliv místo v bytě, skvělé jsou zejména na velké prázdné zdi, například za postel či nad sedací soupravu, ale i na hluchá místa schodišť a předsíní.

Kouzlit se dá i se samolepicími tapetami

S těmi snadno změníte dekor či barvu nábytku, zpestříte dna zásuvek, vylepšíte podschodnice na schodišti, dveře, ale i lednici. Právě na lednice a mrazničky jsou samolepicí fólie nebo samolepicí tapety a fototapety velice oblíbené. Zakryjí poškozený lak, ale taktéž dodají jinak nudnému spotřebiči šmrnc.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist