Termo prádlo: Podle jakých aspektů vybrat to pravé

Ohodnoťte článek!

Chystáte se aktuálně do některého z horských středisek, anebo podnikáte zimní túry v pravidelných intervalech či řešíte expedici? Ať už jste v jakékoli situaci, stoprocentně budete muset myslet na vhodné oblečení. Mnozí lidé hovoří o tom, že zima je krásná. My dodáme, že pouze s kvalitním oblečením, jehož základem bude spolehlivá první vrstva, tedy termoprádlo. Vybrat to správné nemusí být jednoduché, kvalitu totiž poznáte na první pohled jen velmi složitě. Právě z toho důvodu se na aspekty výběru těchto důležitých oděvů zaměříme podrobněji.Dámský top nanosilver

Správný střih

V první řadě se vyplatí myslet u spodního prádla na jeho střih. Oděvy musí být elastické a obepínat určené části těla. Zapomínat byste ale mimo kalhot a trička s dlouhým rukávem neměli ani na další součásti kompletu. Na mysli máme anatomicky řešené kukly a kvalitní ponožky pro ochranu nohou.

Správné přírodní materiály

Spolehlivé termo prádlo musí byt ušito z těch nejkvalitnějších alespoň částečně přírodních materiálů. Základem bývá standardně bavlna, dodávající oděvům jemnost a pevnost. Doplňuje ji polyester, který zabezpečí maximální ochranu. Výbornou volbou je především antibakteriální vlákno nanosilver® s molekulami stříbra. Pružnost zajišťuje elastan.

Antibakteriální vrstva

Právě zmiňované antibakteriální vlákno nanosilver® se dokáže efektivně poprat s potem a odvést ho mimo tělo člověka, který je aktuálně v zátěži. Umí velmi efektivně eliminovat bakterie potu, jež se podílejí na vzniku nepříjemného pachu. Zajistí také prevenci před vznikem plísní a ekzémů.

Design oděvů

Ano, i na vzhledu termo prádla hodně záleží. Mohlo by se zdát, že spodní prádlo vidíte pouze vy samotní, nicméně mnohdy tomu tak být nemusí. Designově se vyplatí sladit i třeba takové termo ponožky, jež na očích stoprocentně budou. Sehnat veškeré modely můžete pohodlně online na nanosilver.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist