Terra Creta – vařte chutně a zdravě díky kvalitním olivovým olejům

Nedílnou součástí každého lidského života je kromě dýchání a pití, jídlo. Vzhledem k tomu, že jde o důležitou součást života, tak byste neměli své stravování podceňovat ba naopak, měli byste dbát na to, abyste konzumovali kvalitní a nejlépe zdravá jídla, která neuškodí vašemu zdraví.

Proč právě firma Pemap?

Jedná se o firmu, která existuje více než 22 let, takže už má nejen své jméno a tradici, ale také vaši důvěru, jelikož víte, že tato firma vám vždy nabídne, co byste rádi a to v nejlepší kvalitě. Jedná se o českou firmu, ale jejich výrobky pocházejí právě z těch států, kde jsou dané suroviny vyhlášené a kvůli tomu splňují požadovanou kvalitu. Jedná se zejména o země, jako je Řecko, od které nabízejí nejen kvalitní džemy, kompoty, ale hlavně olivové oleje. Nebo také Bulharsko, díky čemuž můžeme ochutnat pravé bulharské víno – medvědí krev. A mnohé další výrobky.

Proč jsou dobré olivové oleje z Řecka?

Olivové oleje, jak už název napovídá, jsou vyráběny z oliv, pomocí lisování. A právě Řecko je země, kde jsou olivy hodně pěstovány a Řekové vědí, jak s nimi zacházet, aby olej měl správnou barvu, chuť a veškeré ostatní kvality. Tato surovina je typická pro středomořské kuchyně, kde se bez nich jejich vaření neobejde. Dávají je téměř do každého pokrmu, jelikož jde o zdravou surovinu, protože obsahuje mono – nasycené mastné kyseliny a hlavně vitamín E. Pokud budete i vy preferovat olivový před klasickým slunečnicovým, podpoříte váš zdravý životní styl.

Jaké značka olivového oleje je nejlepší?

Samozřejmě, že olivového oleje mají hned několik druhů a značek. A firma Pemap také nabízí více druhů, mezi nimiž naleznete i druh Terra Creta. Jedná se o produkt, který je za studena lisovaný, takže nedochází k tomu, že všechny zdravé látky z oliv zmizí díky teplu. Naopak zůstanou v něm. Zároveň se jedná o odrůdu, která je ručně sbíraná, takže víte, že máte jen krásné, zralé olivy, protože každá prošla lidskou rukou. Terra Creta je zlato-zelené barvy, který má velmi svěží chuť a aroma. A co je na něm úplně nejlepší je to, že roku 2005 byl oceněn jako nejlepší olej na světě, což už něco znamená.

Jak olej Terra Creta využít?

Pravdou je, že u nás se tento druh nevyrábí, a proto někteří lidé nevědí, jak jej mohou v kuchyni používat. Je to naprosto jednoduché. Můžete jej využít na cokoliv, kde byste normálně použili olej slunečnicový. Někteří si myslí, že tím, že je vyráběn z oliv, může změnit chuť pečeného produktu, avšak není to pravdou. Navíc, když na něm budete smažit třeba steaky, vaše jídlo bude zdravější.

Kde lze olivový olej Terra Creta zakoupit?

Pokud máte o jakékoliv produkty firmy Pemap zájem, není problém si je objednat v internetovém obchodě anebo navštívit jejich prodejnu. Navíc Terra Cretu nabízejí ve spreji, což je daleko praktičtější. Nevylije se a vy nikdy nebudete mastní a nepodaří se vám to s olejem přehnat. Kromě toho nabízejí i akci, kdy si zakoupíte tři olivové oleje této značky a čtvrtý dostanete zdarma.

Vyzkoušejte kvalitu cizích zemí díky firmě Pemap, která nabízí nejen řecký olivový olej, ale spoustu další kvalitních výrobků.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist