Tip jak vypadat na podzim sexy: Zkus to v červených botách

Tip jak vypadat na podzim sexy: Zkus to v červených botách
Ohodnoťte článek!

Podzim už určitě vtrhl i do tvého šatníku. Možná s rozpaky prohlížíš skříň a říkáš si, že by to chtělo zase něco nového,  v něčem se blýsknout. Určitě chceš, aby kolegyně v práci pukly závistí a tys byla za dokonalou sexy kočku. Potom čti dál, poradíme ti, jak na to.

Pořádně provětrej skříň

Sluníčko už teď vykoukne jenom občas, rozhodně na něj nespoléhej. Dost možná, že tě čeká víc deštivých dní, než těch slunných, a proto to chce hlavně pořádné boty. Ty od loňska si už prohlédla a zjistila, že jsou pěkně sešlapané. Tak šup s nimi na charitu, neváhej ani chviličku, protože nové dámské boty Vans ti skvěle padnou. Můžeš zkusit nějaké do červena nebo červenohněda, protože červená ve všech odstínech od světlé až po burgundskou nebo hnědočervenou je letos opravdu in, a to i v obuvi.

Najdi odvahu a otestuj novou barvu

Do práce potřebuješ být lehce elegantní, ovšem ve volném čase se neboj vydechnout a dát přednost trochu sportovnějším botám. Co takhle dámské tenisky Nike? Jsou pohodlné a budeš se v nich cítit jako v peřince. Do podzimního nečasu skvělé. I tady najdeš několik aktuálních červených variací. Pokud ses červené až dosud trochu bála, možná je právě teď na čase to změnit. Nemáš-li odvahu sáhnout přímo po červeném kabátě či bundě, zkus to nejdřív otestovat právě třeba na botách.

Černou klasikou nic nezkazíš

Lehce provokovat své okolí můžeš například i hezkým a slušivým, a přitom zároveň nekonvenčním módním doplňkem. Pokud ti podzimní sluneční paprsky svítí do očí, zakryj si je pěknou kšiltovkou, jako najdeš na Módní doplňky New Era. První mrazíky zase bez úhony přežiješ s šikovným a teploučkým kulíškem vybaveným třeba bambulí. I tady je pár červených novinek, ale jestli se na ně necítíš, potom černou klasikou nic nezkazíš.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist