Tip na kosmetiku za rozumnou cenu, s níž budete spokojené

Tip na kosmetiku za rozumnou cenu, s níž budete spokojené
5 (100%) 1 vote

Ať už jste studentka, maminka na mateřské dovolené, nebo „běžná“ pracující žena, která nechce utrácet za kosmetiku majlant, ale přitom byste se ráda zkrášlila, právě vám je určen tento článek.

Drahá kosmetika je drahá pro svou značku

Na pultech drogerií si můžete pořídit dekorativní kosmetiku, která je skvělá. Jedná se o věhlasné značky, kdy ale kupujete nejen kvalitu, ale platíte i za jméno, jež je celosvětově známé. Proto, aby tyto společnosti mohli své produkty nabízet, dělat jim reklamu, je nutné, aby se jim investice vrátila, proto to jinak nelze, než aby zákaznice reklamu i jméno značky zaplatily.

Mnoho z nás nepotřebuje produkty věhlasných značek, chceme to, co je cenově dostupnější, ale přitom bude fungovat. Právě takovou je kupříkladu značka Essence. Není tak známá, jako spousta jiných značek, ale je skutečně účinná.

Vyzkoušejte make-up, budete nadšené

Každá žena chce tu a tam zamaskovat nedostatek pleti, flíček, zarudnutí, kruhy pod očima nebo třeba flíček na krku po vášnivých hrátkách s partnerem. Make-up najde uplatnění v každé kabelce. Vyzkoušejte make-up Stay all day 16 h. Šestnáct hodin sice na tváři vydrží jen v případě, že se nebudete potit, na obličej si nebudete sahat… ale kryje výborně a úplně nezmizí ani při běžném celodenním fungování. V běžném prodeji, kdy není v akci, jej zakoupíte za přibližně 110 Kč, což je velmi dobrá cena. Uvidíte, že s ním budete spokojena.

Kvalitní laky na nehty

Používané jsou v hojné míře i laky na nehty. Ty levnější nevydrží příliš mnoho, drahé jsou pro běžné uživatelky příliš drahé. I tady vás Essence potěší. Jejich laky běžně vydrží 4 – 6 dnů, jsou hezky lesklé, cena je +- 60 Kč. Pozor také na množství. Levnější laky seženete, ale bývá jich obsahově méně.

Tekuté oční linky

Vyzkoušely jsme i tekuté oční linky černé barvy. Ještě večer krásně držely, sice už to nebyla taková krása, jako ráno po aplikaci, ale obstály velmi dobře. Každá z nás se během dne, ať už v práci, nebo ve školy dostane na wc, kde svůj vzhled kontrolujeme. Pokud bychom šly po práci či škole „ven“, určitě by chtělo oči „doladit“, stejně jako zmiňovaný make-up, ale pro běžné nošení je tato kosmetika prostě skvělá.

Najdete ji ve všech běžných drogeriích a zamilujete si ji. Cena v porovnání s kvalitou je báječná. Neváhejte a investujte do ní, budete konečně nalíčená tak, že se budete cítit dobře a vaše peněženka bude o dost plnější, než při nákupu drahé kosmetiky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist