Tipy na dětské kočárky, které pojí hezký design, kvalita a příznivá cena

Potřebujete pro své brzy očekáváné děťátko kvalitní a komfortní dětský kočárek? Nebo uplynul čas a vy se poohlížíte po možnostech nabízející golfové kočárky, abyste mohli i s kočárkem pohodlně a snadno cestovat?

Kočárky pro dvojčata, golfky či sportovní kočárky a mnohé další nabízí webové stránky pinkorblue.cz. Stačí vybrat si dle svých přání a stylu a za pár dnů si pyšně povezete svůj poklad kdekoli se vám zachce.

Kočárky pro ty nejmenší

Velmi hezkým, praktickým a cenově příznivým je dětský kočárek ABC DESIGN Turbo AS 2015. Nabízí několik barevných variant a tak si vyberete jak model pro chlapečky, tak neutrální barvu hodící se pro obě pohlaví.

Kočárek disponuje čtyřmi otočnými kolečky, která jsou odpružena, nabízí otáčení o 360 stupňů, což zajišťuje snadnou ovladatelnost. Konstrukce z hliníku je lehká, přenos či skládání je tak jednoduché. Uvítáte jistě i výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť nebo možnost nasadit sportovní korbičku ve směru či proti směru jízdy. Nechybí prostorný nákupní koš ani přenosná korbička. Turbo 4S se dá ve spojení s autosedačkou 0+ a vyhovujícími adaptéry použít jako cestovní sada.

Kočárek je skvělou variantou vezmeme-li v potaz kvalitu a příznivou cenu.

Oblíbené sportovní kočárky

Pro výlety, krátké popojíždění nebo návštěvu u rodičů se výborné hodí sportovní kočárky. Jsou lehké, složitelné jednou rukou, vhodné i pro nejmenší děti a přitom velmi pohodlné.

Výborným příkladem je sportovní kočárek HAUCK Shopper Comfortfold 2015. Použití je možné od narození do 15 kg, je odpružený, díky průhledu ve stříšce můžete dítě kdykoli kontrolovat, nechybí odvětrání, polstrované pětibodové bezpečné připoutání pásy, brzda, opěrka na nohy s možností polohování, stejně jako i zádovou opěrku je možno nastavit… Potah je snímatelný, odnímat se dá i přední madlo a stříška. Dětem v mnohém poslouží velká odkládací plocha na pití a různé dobrůtky či hračky.

Přeprava dvojčátek a sourozenců s malým věkovým rozdílem

Velmi nápomocné jsou kočárky pro dvojčátka, které výborně slouží nejen pro přepravu jich, ale i sourozenců narozených blízko po sobě. Mohou sedět vedle sebe nebo za sebou. Najdete i typy, u nichž mohou dítka sedět naproti sobě.

Nejen dětské kočárky, ale i nosítka a šátky na nošení dětí zakoupíte na stránkách pinkorblue.cz. Vyberte si a cestujte pohodlně i s více dětmi najednou.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist