Tipy na svatební účesy

Tipy na svatební účesy
5 (100%) 1 vote

Každá nevěsta si přeje být v den své svatby jednoduše perfektní. Pečlivě vybírá svatební šaty a vhodné doplňky, pozornost věnuje i výběru svatebního účesu. Ani ten rozhodně není rozumné podcenit, protože se podílí na celkovém dojmu a může podtrhnout nevěstin vzhled. Volbu účesu určitě zbytečně neuspěchejte a klidně si nechte s jeho výběrem poradit od profesionálů, kteří svému řemeslu rozumí.

Co je trendy?

Pokud chcete jít s dobou, určitě vás bude zajímat, jaké účesy jsou aktuálně nejvíce trendy a co nevěsty na svatby nosí. Možná vás to překvapí, ale nejžádanějším typem svatebního účesu jsou jen lehce upravené vlasy, které mohou zůstat volně rozpuštěné a mohou být zdobené například čerstvými květy. Klasikou i nadále zůstávají vlasy vyčesané do drdolu a pár neposlušných pramínků, které ženám volně splývají okolo obličeje. Určitě nic nezkazíte ani účesem v boho stylu, který je velice uvolněný, ležérní a na pohled vypadá opravdu zajímavě.

Jak učesat družičky?

Pokud budete mít na své svatbě družičky, určitě se zamyslete i nad jejich účesem. Družičky jsou ozdobou nevěsty, proto i ony musí reprezentovat a vypadat dokonale. Přesto ale platí nepsané pravidlo, že by středem pozornosti měla za každé situace zůstat nevěsta, proto svým družičkám vyberte spíše jednodušší účes. Sázkou na jistotu může být ležérní drdol s jemnou ozdobou, vlasy spletené do copu a ozvláštněné drobnými kvítky nebo volně rozpuštěné, třeba jen lehce zvlněné vlasy.

Ozdoby do vlasů – trend anebo kýč?

Vyhlédli jste si účes, jehož součástí jsou ozdoby do vlasů? Pak si možná říkáte, jestli to vzhledem ke svatebním šatům nebude už moc přehnané. I s tímto vám mohou pomoci profesionální kadeřníci a kadeřnice, jež dokážou zhodnotit, jestli danému účesu bude více slušet nějaká ta ozdoba, nebo jestli mu budou spíše ke škodě. Součástí svatebních účesů bývají již zmíněné květiny, ať už živé nebo umělé. Objevují se i perličky, krystalky nebo korunky.

Když toužíte po dokonalosti

Určitě i vy chcete být na své svatbě jako princezna. Proto svěřte svůj účes do rukou profesionálů v Hair Fashion Point. Exkluzivní kadeřnictví se nachází v NC Metropole Zličín v Praze 5 a nese se v duchu vytříbené francouzské elegance i předních světových trendů. Své přání a představy můžete svěřit sympatickému odborně vyškolenému týmu, jehož cílem je vaše maximální spokojenost. Uvidíte, že odsud budete odcházet s úsměvem a ve svatební den se stanete středem pozornosti!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist