Trápí vás vypadávání vlasů? Užívejte doplněk stravy CLINICAL Hair-care a účinně se mu braňte!

Nejen muži, i když ti mnohem více, ale i ženy trpí vypadáváním vlasů a jejich řídnutím. Není málo dam, které mají skutečně málo vlasů a snaží se tuto skutečnost maskovat alespoň co nejdůmyslnějším druhem účesu. Také investují nemalé peníze do vlasové kosmetiky, jenomže mnohdy zbytečně. Důležitá je totiž především vlasová výživa! Ta dodává ty správné živiny vlasovým buňkám.

Správná výživa pro růst zdravých a silných vlasů

Hledáte-li ty správné doplňky stravy, díky nimž budou vaše vlasy pevné, lesklé, zdravé a odolné, pořiďte si Clinical Hair-care.

Obsahuje KERATIN RENEWAL SYSTEMTM, Nutrikomplex a Pycnograph-IN activator. Že vám jejich názvy nic neříkají? Seznamte se:

KERATIN RENEWAL SYSTEM – organismus zásobuje látkami, které potřebuje pro správný růst vlasů. Jsou to zvláště aminokyseliny pro tvorbu keratinu, základního prvku, z nějž se skládá vlas, ale také křemík pro lesklé vlasy a jejich zpevnění, nebo aminokyseliny pro tvorbu melaninu. Ten přispívá k dokonalé barvě vlasů a oddaluje vznik prvních šedin.

NUTRIKOMPLEX – jde o vyvážené složení minerálních látek a vitamínů, podporujících zdravý růst vlasů nebo příznivě ovlivňují regulaci a tvorbu mazu a celkovou kvalitu vlasové pokožky. Obsahuje kupříkladu zinek, nebo olej z pupalky dvouleté bránící vypadávání vlasů.

PYCNOGRAPH-IN activator – pomáhá k optimálnímu přenosu výživných látek do vlasového váčku. Jeho úkolem je i zajištění správné mikrocirkulace, čímž dojde k prokrvení vlasových váčků a zajištění rostoucím vlasům dostatek živin.

Pro koho je vlasová výživa určena

Vlasová výživa CLINICAL Hair-care pomůže vlasům zplihlým, bez lesku, třepícím a lámajícím se a i tehdy, když dochází k jejich většímu vypadávání. Díky dodání dostatku výživy do vlasových váčků se stanou vlasy zdravými a pevnými. Dochází-li k vypadávání vlasů z důvodu jejich nedostatečné výživy, CLINICAL Hair-care dokáže většinou pomoci. V případě, že vlasy vypadávají z důvodů genetických, díky nemoci nebo jiných, budete muset vyhledat lékařskou pomoc.

Dodejte i vy svým vlasovým kořínkům a získejte krásné, lesklé vlasy, které nebudou vypadávat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist