Trendy, nebo kvalita? Sázejte spíše na kvalitu

Trendy, nebo kvalita? Sázejte spíše na kvalitu
Ohodnoťte článek!

Je tu podzim a s ním nejvyšší čas obměnit botník. Letní žabky je rozhodně na místě vyměnit za nepromokavé modely, ve kterých nás nepřekvapí déšť, ani chladnější počasí.

Pojmem kvalitní obuv rozumíme boty pohodlné, které nám neponičí klenbu, ale i designově zajímavé.

Co říkají trendy?

Hitem letošního podzimu budou tzv. boty Chelsea, které patří do kategorie kotníčkových bot. Původem pocházejí z Británie (v originále Chelsea boots), kde spatřily světlo světa už v šedesátých letech minulého století. Od té doby se střídavě vracejí na výsluní. Jejich výhodou je jejich univerzálnost – vzít si je bez problémů můžete jak k džínům, tak k šatům.

Nesmrtelné tenisky

Dalším nejenom podzimním hitem jsou tenisky všech materiálů, designů i barev. In rozhodněte budete, použijete-li do nich navíc místo tkaniček mašle. Jednoduchý trik, který i z obyčejných tenisek udělá originální model.

Vsaďte na kvalitu

Je-li ovšem v hledáčku vašeho zájmu obuv, již vaše nožka ani neucítí a bude se v ní cítit jako v bavlnce, doporučujeme vsadit na osvědčené značky, jež jsou přece jen zárukou kvality. Velmi kvalitní obuví trh zásobuje například značka Rieker, jež má ve svém portfoliu snad všechny typy obutí, o kterých se vám jen může zdát. Značka citlivě kombinuje materiály a barvy a z jejího portfolia si určitě vyberou i ti nejnáročnější zákazníci z řad mužů i žen. Dámské boty Rieker jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co současný trh s obuví nabízí.

Kotníčkové, nebo kozačky?

Značka je věhlasná používáním těch nejkvalitnějších materiálů, jimž samozřejmě dominuje pravá kůže různých barev a odstínů. Kotníčkové boty s podpatky či bez, s kožešinou či jiným zateplením, různě vysoké kozačky, nad kterými zaplesá srdce nejedné ženy, nejenom tyto, ale spoustu dalších modelů najdete v podzimní kolekci značky. Doporučujeme pečlivě si projít aktuální katalog Rieker či přímo Rieker e-shop.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist