Účesy na párty

Pořídit si na výjimečnou akci nějaký stylový obleček není při dnešní nabídce butiků až takový problém. Aby byl ale celkový dojem dokonalý, nestačí jen stylový obleček a doplňky. Bude to chtít jednak poutavé líčení, ale taky zajímavý vlasový styling, kterým upoutáte pozornost. Co ale vymyslet, abyste přišla s něčím novým? Poradíme…

Vsaďte na objem

Účes na párty by měl zvýrazňovat váš večerní outfit, takže se rozhodně nemusíte bát většího objemu. Účesy, které opticky třeba i zdvojnásobí objem vlasů, vypadají skvěle. A je jedno jestli se rozhodnete pro mohutné rozbouřené vlny nebo tupírované hladké mikádo.  Nezapomeňte ale na dostatečnou fixaci, protože večer bude dlouhý a možná i bouřlivý, a vy určitě nestojíte o to, aby váš účes ztratil tvar po první půlhodince.

 

Nedbalý drdol

Muži se shodují na tom, že nejpřitažlivěji na ně působí ženy, které vypadají skvěle upraveně, aniž by působily dojmem, že přípravou své vizáže strávily dlouhé hodiny. Skvělým účesem na večírek by proto mohl být asymetrický rádoby ledabyle sepnutý drbol, který můžete vhodně doplnit třeba gumičkovou čelenkou, poutavou sponou nebo šátkem. S podobným účesem budete jistě jedinečná, a nedá vám ani příliš práce, takže jej oceníte i v časovém presu.

Kudrliny versus vyžehlení

Výrazné kudrliny zaujmou podobně jako dokonale hladce rovné vyžehlené kadeře. Pokud máte normálně vlasy kudrnaté, zkuste je pro jednou vyžehlit a naopak. Zaujmete s čímkoliv, co pro vás není typické a běžné, a nebojte se s úpravou jít do extrému. Právě párty jsou jedinečnou příležitostí, kdy megalomanské experimenty poutají, nikoliv vyvolávají pousmání.

Vlasové ozdoby

Obzvláště pokud nemáte množství času, nebo nejste při tvorbě účesů příliš zručná, vhodným pomocníkem by vám mohly být všelijaké sponky, ozdoby, jednoduché čelenky či dokonce výraznější látkové květiny. Obvykle postačí sčesat si pěšinku na stranu a na protilehlou stranu umístit sponky, pinetky nebo vlasový květ. Barevně pochopitelně kontrastní k vlasům, ale zároveň sladěný se zbytkem outfitu. Nebojte se přitom asymetrie, právě naopak – ozdoby na jedné straně hlavy budou bohatě stačit. Alternativou je ale také sčesání oufiny dozadu, kdy si můžete nad čelem vytvořit i poutavou vlnu, a opět sepnout sponkami. Pro jistotu ale účes ještě vždy přelakujte.

 

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist