Úklidová firma Praha 4 šetří chytrým ženám čas i energii

Úklidová firma Praha 4 šetří chytrým ženám čas i energii
4 (80%) 3 votes

Každá chytrá žena ví, kde může ušetřit čas, který můžete věnovat příjemnějším aktivitám, než je umývání společných prostor. Především ve velkých měst není žádnou výjimkou přenechání těchto aktivit profesionální uklízecí firmě. Svůj volný čas tak ženy mohou věnovat péči o rodinu, sportování nebo setkání s kamarádkou. Také panelové nebo cihlové domy, kde bydlí důchodci, velmi často vyhledávají pomoc u úklidové firmy Praha 4.uklid-bytove-domy

Zatímco ostatní úklidové firmy za Vámi na první schůzku přijdou rovnou s vypracovanou nabídkou služeb, společnost Service Crew zvolí veškeré uklízecí činnosti na základě Vaší předchozí domluvy, přičemž vždy dbá na to, aby zejména zákazník byl spokojen. Naše společnost garantuje všem zákazníkům, že při úklidu bude vždy použito odpovídající množství vody a čisticího prostředku na metr čtvereční podlahové plochy.

Na řádně provedenou práci dohlíží odpovědný vedoucí směny. Úklid domů Prahanabízí dvě možnosti úklidových služeb. Standardně jednou týdně úklid bytových domů Praha provádí mytí podlah společenských prostor, postará se o otření prachu z madel zábradlí, parapetů a poštovních schránek. Čtyřikrát ročně obstará naše úklidová společnost mytí garážových stání a jednou za půl roku mytí oken a vstupních dveří do společných prostor.

Dvakrát ročně budete mít také umyty osvětlovací tělesa, zábradlí, zvonky a vypínače. Standardní úklid domů lze rozšířit také o další služby. K těm je možné domluvit zametání chodníku patřícího k objektu, které se hodí mít zajištěno zejména v období podzimu, kdy ze stromů padají listy a příroda se pomalu chystá k zimnímu spánku. Dále je možné se domluvit na zimní údržbu domu nebo častější cyklus některého z úklidových úkonů. S naší společností ušetříte nejen čas, ale také energii a finance.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist