Už znáte nový realitní portál CINCINK?

Internetové projekty se objevují rychle a často se mění. Aktuální nabídka služeb reaguje na potřeby lidí a dobrý portál musí umět nabídnout i něco víc. Aby se odlišili od podobných stránek, připravili si tvůrci férového realitního portálu CINCINK výrazný bonus k běžnému výčtu inzerátů nemovitostí na prodej. Pokud tuto poměrně novou stránku ještě neznáte, určitě to co nejdříve napravte. Pomoci mohou informace uvedené v článku a samozřejmě přímá návštěva portálu.

Proč je realitní portál CINCINK jiný?

Možná si řeknete, že jde o další nudný portál plný výčtu inzertních nabídek bytů a domů na prodej. Samozřejmě, že inzerce zdarma a pohodlné prohlížení pro kupující je základním stavebním kamenem dobrého realitního webu, ale v případě projektu CINCINK to zde rozhodně nekončí. Připraveny jsou totiž komplexní služby, které pomohou s jednotlivými kroky při prodej i koupi nemovitosti.

Revoluční férový realitní portál je připraven hlavně pro běžné lidi, kteří se na trhu s nemovitostmi pohybují méně často a potřebují pomoc. Podle toho, jakou služby aktuálně potřebují, mohou pomocí portálu poptat zkušeného odborníka. Hodně využívané jsou například právní služby sloužící pro jistotu, že kupní smlouva je sepsána správně a podle aktuální zákonné úpravy. Dále se může hodit odhad ceny nemovitosti a technická inspekce stavu.

Bojíte se koupě bytu? Už nemusíte!

Každá koupě bytu umí být trochu děsivá. A není se čemu divit, protože si kupujete velice drahou věc s hodnotou v řádech miliónů korun. Špatný výběr a nešťastná chyba se tak mohou výrazně prodražit. Záchrannou sítí před případnými problémy může být volba dobrého portálu. Na stránce CINCINK najdete právní služby, ale například i hypoteční kalkulačku, takže si ověříte, že budete mít dostatek finančních prostředků pro pořízení vysněného bydlení. Díky technické inspekci nemovitosti od odborníka zase získáte orientační odhad pro náročnost oprav, takže snížíte riziko, že koupíte nevýhodně a za příliš vysokou cenu.

A jak přijdete k nejlepším nabídkám? Musíte být ostražití a všude první. S tím pomůže nastavení hlídání na portálu CINCINK. Zvolíte si kritéria, a jakmile se objeví nabídka, která by vás mohla zajímat, přijde upozornění, díky kterému se možná ozvete jako první a podaří se skvělá koupě bytu či domu.

I s prodejem nemovitosti ušetří portál mnoho starostí

Složitý může být i prodej nemovitosti. Je naprosto přirozené, že chcete co možná nejvíce vydělat. V dnešní internetové době většinou stačí dobře připravený inzerát. Prodej bytu bez zbytečného zdlouhavého čekání na toho správného zájemce je totiž otázkou dobře připravené nabídky. Své udělají kvalitní fotografie a adekvátně sepsaný text. O pomoc s tvorbou nabídky můžete požádat také na portálu CINCINK.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist