V prádle Victoria’s Secret se stanete andílkem i vy

Víte, že značku Victoria’s Secret kdysi založil muž, který potřeboval vybrat spodní prádlo pro svou ženu? Možná i proto jsou podprsenky a kalhotky této značky muži tolik milované. A zbožňují je i ženy. Být modelkou, neboli andílkem, Victoria’s Secret je pocta a stejná pocta je také nosit jejich výrobky.

Spodní prádlo Victoria’s Secret je důkazem, že nejen krajkové prádlo je stylové. Pod značkou se prodává celá řada kalhotek i podprsenek, třeba i bavlněných. Všechny jsou pohodlné a zatraceně sexy.

Klasické dámské kalhotky, tanga i brazilky

Sázíte na pohodlí, a tak nosíte nejraději klasické dámské kalhotky? Nebojte se experimentovat. V podání Victoria’s Secret jsou totiž pohodlné i další typy kalhotek – bezešvé, brazilky, bokové a samozřejmě tanga.

V nabídce jsou také sety kalhotek. Sety kalhotek a podprsenek spíše nenajdete. Doba, kdy podprsenka musela mít stejnou barvu jako kalhotky, je už nenávratně pryč. Současnost přeje experimentům a zajímavým kombinacím. Držte se třeba jednoho stylu – pořiďte si krajkové kalhotky a k nim krajkovou braletku, nebo naopak bavlněné kalhotky a napůl sportovní podprsenku.

Nejpohodlnější podprsenka, kterou jste kdy měla

Také dámské podprsenky značky jsou velmi pohodlné. U braletek ani nebudete cítit, že je máte na sobě. Pokud nosíte raději klasický styl, který lépe podrží vaše přednosti, vyzkoušejte modely bez kostic. Už nebudete chtít jiné, nikde totiž netlačí, a přesto drží, co mají.

Victoria’s Secret zaujme také mladé slečny

Značka Victoria’s Secret cílí na ženy libovolného věku. V nabídce se najdou dospělé milovnice pohodlného prádla i mladší slečny. Na ty cílí značka prádla a oděvů od Victoria’s Secret pojmenovaná PINK. Je hravá, mladistvá a používá jasné barvy.

Vyzkoušejte více než jen spodní prádlo

Pod značkou Victoria’s Secret se neprodává jen spodní prádlo. Firma vyrábí také řadu doplňků – kabelky, kosmetiku aj. Dejte jim šanci, jsou stejně parádní jako spodní prádlo. Prozkoumejte je třeba na Milujuvictorku.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist